گجت جدید شیائومی، جایگزینی اقتصادی اجاق گاز، مایکروفر و تمام ظروف آشپزی است

گجت جدید شیائومی یک وسیله آشپزی زیبا، مینیمال و ارزان قیمت است که می‌تواند جایگزین مناسبی برای اجاق گاز، مایکروفر و ظروف آشپزی باشد.

شرکت MIJIA، یکی از زیر مجموعه‌های شیائومی است که گجت‌های جذاب و کاربردی را تولید می‌کند. گجت آشپزی جدید چند کاره هوشمند MIJIA IH، آخرین محصول این شرکت است که در ادامه به صورت کامل با آن آشنا خواهیم شد.

معرفی گجت جدید شیائومی با نام MIJIA IH

گجت جدید شیائومی با نام MIJIA IH

این گجت آشپزی به معنای واقعی کلمه، چند کاره است و شما می‌توانید در فضای 4 لیتری آن، غذاهای سرخ کردنی، آب پز و هر مدل غذایی که دوست داشته باشید را طبخ کنید. همچنین قابلیت‌هایی مثل فست هیتینگ (برای گرم کردن سریع غذا) در کنار 100 دستور آشپزی آماده، گجت جدید شیائومی را به یک آشپزخانه کامل تبدیل می‌کند. یعنی شما می‌توانید مواد غذایی را در ظرف آن بشویید، طبخ و سپس میل کنید. به علاوه تیمی از بهترین آشپزهای چینی هم در پروژه ساخت این گجت کارآمد حضور داشتند و با آزمایش‌های خود، طبخ بهینه غذا در گجت جدید شیائومی را تایید کرده‌اند.

گجت جدید شیائومی با نام MIJIA IH

ظاهری MIJIA IH هم کاملا دوستانه به نظر می‌رسد و با نگاه کردن به آن، می‌توانید حدس بزنید که از کدام کشور آمده است. به علاوه در قسمت جلویی دستگاه، یک نمایشگر OLED قرار گرفته است که اطلاعات مهمی از فرایند طبخ غذا مثل دما، زمان باقی مانده و چنین مواردی را نشان می‌دهد. همچنین سنسورهای تعبیه شده در دستگاه، از سوختن یا بیش از حد پختن غذا جلوگیری می‌کنند. در ادامه شرکت سازنده قول داده است که به زودی، آپدیت‌های جدید به همراه دستورهای آشپزی بهینه‌تری را به خریداران هدیه می‌دهد که این آپدیت‌ها به صورت OTA خواهند بود.

قیمت گجت آشپزی شیائومی

گجت جدید شیائومی با نام MIJIA IH

در ابتدای مطلب، به اقتصادی بودن گجت جدید شیائومی اشاره کرده بودیم چرا که این آشپزخانه‌ی همه چیز تمام کوچک، فقط 899 یوان یعنی تقریبا 133 دلار قیمت دارد ولی خریداران می‌توانند در جشنواره جدید MIJIA، آن را با قیمت 699 یوان یعنی 103 دلار تهیه کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*