گروه پاکشوما

اعلام همکاری گروه پاکشوما با برند جهانی کنوود

در تاریخ سه شنبه سوم خرداد ۱۴۰۱ طی مراسمی در هتل اسپیناس پالاس تهران با حضور مدیران ارشد گروه پاکشوما و شرکای تجاری این گروه در سراسر کشور، آغاز همکاری گروه پاکشوما و برند کنوود در خصوص تولید و عرضه محصولات خانگی از جمله (یخچال فریز، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و جاروبرقی) با خدمات پاک سرویس به صورت رسمی اعلام گردید.

در طی این مراسم قائم جناب آقای مهندس اسحقی مقام گروه صنعتی پاکشوما، در خلال رونمایی از محصولات جدید تولیدی در گروه صنعتی پاکشوما با برند کنوود عنوان نمود که در دنیای امروز ادغام برندها یک امر مرسوم است و این مهم به سرعت در حال گسترش است. ایشان در ادامه به این مطلب اشاره کردند: هر چند تحریم‌‎ها باعث بسته شدن درهای کشور به روی محصولات خارجی شد اما برند پاکشوما توانست همکاری معتبری با برندهای معتبر جهان از جمله کنوود داشته باشد و  در حال حاضر محصولات با برند اروپایی کنوود در راه ورود به بازار ایران است.

گروه پاکشوما

قائم مقام گروه صنعتی پاکشوما با اشاره به این که این همکاری بلندمدتی است، ادامه داد:

در سال ۲۰۲۰ قرارداد همکاری با برند کنوود نهایی شد و از سال گذشته در فاز اول تولید انواع کولر گازی برند کنوود در کارخانه گروه پاکشوما آغاز گردید و در فاز دوم تولید انواع یخچال فریزر، ماشین ظرفشویی، لباسشویی و جاروبرقی کنوود نیز در دستور کار قرار دارد و به زودی این محصولات با هدف تولید محصولات باکیفیت در کارخانجات گروه پاکشوما تولید خواهد شد.

افزایش سبد محصولات کنوود در آینده

در این مراسم آقای رضا منجزی، مدیر بازاریابی برند کنوود نیز اعلام کرد: امروز کنوود به عنوان یکی از  برندهای جهانی پیشرو و  خوشنام در عرصه تولید محصولات متنوع لوازم خانگی به واسطه این همکاری محصولات خود را به بازار ایران عرضه می‌کند و در آینده شاهد افزایش و تنوع محصولات جدید برند کنوود در جهت ارائه به مصرف کنندگان ایرانی شاهد خواهیم بود.

اما در کنار این موفقیت، کنوود که همواره به حفظ محیط زیست اهمیت ویژه‌ای نشان داده و سعی کرده محصولات خود را سازگار با محیط زیست تولید کند. پاکشوما نیز به این مهم ارج نهاده و از همین رو جهت احترام به طبیعت با ارائه این محصولات دیگر خبری از دفترچه‌های راهنمای کاغذی نیست و دفترچه راهنمای محصولات به صورت کارت الکترونیکی و با کمک QR کد در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت و لازم به توضیح است تمامی این کارت‌ها از کاغذهای بازیافتی خواهد بود.

گروه پاکشوما

در ادامه آقای مهندس کسایی‌پور، مدیر برند کنوود نیز اعلام کرد: هر چند عمده فروش محصولات کنوود در اروپاست، اما این برند در آمریکا، آمریکا و اقیانوسیه و خاورمیانه خواهان دارد و رشد فروش این محصول در منطقه خاورمیانه بسیار بالاست. به گفته وی این امر نشان می‎‌دهد برند کنوود برای این منطقه دارد.

او در توضیح این مطلب افزود: کنوود قصد دارد چهار هاب در منطقه تشکیل دهد که شامل کویت، قطر، امارات و ایران است و هم‌اکنون ایران به عنوان اولین هاب در حال فعالیت است.

این مطلب توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا رپورتاژ آگهی ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*