سرویس های طلایی

با استفاده از سرویس های طلایی اپلیکیشن ایرانسل من برنده سکه طلا شوید

کاربران اپلیکیشن ایرانسل من می‌توانند با استفاده از خدمات بخش سرویس های طلایی این سوپر اپلیکیشن در قرعه کشی 30 ربع سکه بهار آزادی شرکت کنند.

اپراتور ایرانسل در جشنواره «سکه بارون سوپر اپلیکیشن ایرانسل من» امکانی را فراهم کرده تا کاربران با استفاده از خدمات بخش سرویس های طلایی این سوپر اپلیکیشن در قرعه کشی 30 ربع سکه بهار آزادی شرکت کنند. کاربران برای شرکت در این جشنواره ابتدا باید سوپر اپلیکیشن ایرانسل من را نصب کرده و به بخش سرویس های طلایی مراجعه کنند. در ادامه به بخش خدمات ویژه این سوپر اپلیکیشن بروند و با استفاده از خدمات این بخش امتیازات خود را افزایش دهند.

استفاده از سرویس های طلایی اپلیکیشن ایرانسل من

کاربران تا 31 تیر 1401 فرصت دارند تا در این جشنواره شرکت کنند. در واقع کاربران با خرید و استفاده از هر یک از خدمات این سوپر اپلیکیشن می‌توانند یک امتیاز کسب کرده و شانس خود را برای برنده شدن در این جشنواره افزایش دهند. از خدمات فعلی این بخش می‌توان به اسنپ فلایت، بازیگوشی، اسنپ اکسپرس، بیمه بازار، اسنپ هتل، پستکس، اعتبار بانکی، اسنپ مارکت، اسنپ فود و اسنپ اشاره کرد.

اپراتور ایرانسل در اپلیکیشن ایرانسل من که یکی از پربازدیدترین اپلیکیشن‌های ایرانی محسوب می‌شود با هدف کمک به رشد و توسعه کسب و کارهای دیجیتالی امکانی را فراهم کرده تا این کسب و کارها بتوانند در این سوپر اپلیکیشن حضور داشته باشند. کسب‌وکارهایی که خواهان معرفی خدمات خود در این اپلیکیشن هستند می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت ایرانسل به آدرس اینترنتی irancell.ir/p/292874/p اطلاعات بیشتری را کسب کرده و فرایند ثبت درخواست خود را انجام دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*