موتورولا RAZR 3

اخبار داغ از موتورولا RAZR 3 ؛ یک باتری بسیار کوچک‌تر از حد تصور شما!

بر اساس اطلاعات فاش شده از مشخصات موتورولا RAZR 3 ، باید این گوشی منعطف را یک پرچمدار بدانیم؛ اما ظرفیت باتری آن، شوکه کننده است.

افشاگر معروف چینی، Digital Chat Station، از تولید یک گوشی تاشو 6.7 اینچی جدید توسط موتورولا خبر داد. او که ظاهرا درباره موتورولا RAZR 3 صحبت می‌کند، از اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1 به عنوان تراشه دستگاه نام برده است.

طراحی گوشی، با صفحه نمایش اصلی punch-hole و یک نمایشگر کوچک در پنل عقب توصیف شده است. دوربین‌های جلو و عقب هم به ترتیب، 32 و 50 مگاپیکسلی خواهند بود. البته یک دوربین کمکی 13 مگاپیکسلی، سنسور اصلی را همراهی خواهد کرد.

اما به نظر می‌رسد موتورولا ریزر 3، رکورد داشتن کوچک‌ترین باتری برای یک گوشی منعطف را خواهد شکست. منبع ما به ظرفیت 2800 میلی‌آمپر ساعتی باتری گوشی اشاره کرده که برای یک پرچمدار، ناامیدکننده است. محض مقایسه، بد نیست بدانید که ظاهرا گلکسی زد فلیپ 4 باتری 3700 دارد و با وجود این، بسیاری از اهالی فن، ظرفیت آن را ناکافی می‌دانند.

پیش‌تر ایوان بلس هم با انتشار یک تصویر، به افشاگری درباره گوشی تاشو جدید پرداخته بود. تا جایی که می‌دانیم، این گوشی صفحه نمایش بدون چین‌خوردگی خواهد داشت و حتی شاید به فناوری لولای چرخان تجهیز شود که پتنت شده توسط خود Motorola است. به ادعای کمپانی، این فناوری می‌تواند باریک بودن دستگاه را حتی در حالت تا شده، حفظ کند.

موتورولا RAZR 3

انتظار می‌رود موتورولا  RAZR 3 در ماه آینده میلادی (ژوئن) وارد بازار چین شود و مدتی بعد، به بازارهای جهانی راه پیدا کند. قیمت آن اما هنوز یک راز باقی مانده است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*