ناتینگ فون 1

گوشی خاص Nothing Phone 1 با روش فروش عجیب و تعداد محدود روانه بازار شد

گوشی مورد انتظار ناتینگ فون 1 – Nothing Phone 1 پیش از عرضه رسمی، در تعداد محدود و به روشی عجیب در یک وب‌سایت حراجی به مزایده گذاشته شده است.

کارل پی، بنیان‌گذار وان‌پلاس، ظاهرا قصد ندارد هیچ رمز و رازی را پیش از عرضه اولین گوشی مورد انتظار شرکت جدیدش باقی بگذارد. Nothing Phone 1 پیش‌تر در نمایشگاه Ar بازل به نمایش درآمد و طی این رویداد اعلام شد که 100 نسخه اولیه توسط StockX به حراج گذاشته خواهد شد.

ناتینگ فون 1

این حراج که هم‌اکنون آغاز شده تا 48 ساعت آینده در جریان خواهد بود. قیمت پایه مزایده ناتینگ فون 1 قیمت از 165 دلار آغاز شده، اما تا زمان انتشار این مطلب، با پیشنهاد 2000 دلاری مواجه شده که بیان‌گر اقبال عمومی نسبت به این گوشی است.

ناتینگ فون 1

گوشی Nothing Phone 1 در 12 ژوئیه عرضه خواهد شد و تاکنون برخی از جزئیات و مشخصات آن به بیرون درز کرده است. یکی از نکات جالب و مرموز اولین محصول ناتینگ این است که هم‌چنان هیچ تصویری از نمای جلوی محصول منتشر نشده تا شایعات مبنی بر یک شگفتی جدید مانند دوربین زیر صفحه قوت بگیرد.

ناتینگ فون 1

دیگر نکته عجیبی که جی‌اس‌ام آرنا به آن اشاره داشته، عدم پشتیبانی از این گوشی در هیچ منطقه‌ای در آمریکای شمالی است. این گوشی در کشور هند تولید خواهد شد و هنوز مشخص نیست که آیا عرضه آن به صورت جهانی خواهد بود یا صرفا به مناطقی خاص محدود می‌شود.

ناتینگ فون 1

با مراجعه به صفحه StockX می‌توان اپراتورهای پشتیبانی شده برای هر کشور را پیدا کرد و در صورت خرید Nothing Phone 1 از حراجی، تحویل آن 35 روز طول خواهد کشید که دقیقا هم‌زمان با تاریخ رسمی عرضه آن است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*