اختلال گسترده در اینترنت

کارزار اعتراض به اختلال گسترده در اینترنت ایران به راه افتاد

اختلال گسترده در اینترنت ایران طی روزهای گذشته اعتراض شدید کاربران را به همراه داشت. در همین راستا کارزار عملی به اختلالات گسترده در اینترنت با هدف افزایش سرعت آغاز شد.

طی روزهای گذشته کاهش سرعت اینترنت اعتراض شدید کاربران را به همراه داشت و بسیاری از کاربران در فضای مجازی از مسئولان مربوطه خواستند تا اختلالاتی که در ارائه اینترنت وجود دارد را برطرف کنند. در همین راستا از روز دوشنبه 6 تیر 1401 وب‌سایت کارزار یک کارزار اینترنتی را با عنوان اعتراض عملی به اختلالات گسترده در اینترنت آغاز کرد تا مشکلات مربوط به کاهش کیفیت و سرعت اینترنت در کشور را مورد پیگیری قرار دهد.

جزئیاتی از کارزار اعتراض به اختلال گسترده در اینترنت ایران

کاهش شدید کیفیت و سرعت اینترنت طی روزهای گذشته نگرانی مردم نسبت به قطعی و محدودسازی اینترنت را افزایش داده و بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی نیز نسبت به اجرای طرح صیانت ابراز نگرانی کردند. در شرایطی که وزارت ارتباطات تاکنون نسبت به اختلالات گسترده در اینترنت ایران واکنشی نشان نداده، کارزار اعتراض به اختلال گسترده در اینترنت ایران سعی دارد صدای کاربران را به گوش مسئولان مربوطه برساند.

اختلال گسترده در اینترنت

در همین راستا در صفحه مربوط به کارزار اعتراض به اختلال گسترده در اینترنت ایران به اهمیت جمع‌آوری مستنداتی که نشان‌دهنده پایین بودن کیفیت اینترنت است تاکید شده و از کاربران خواسته تا اختلالات اینترنتی خود را در سامانه 195 به ثبت برسانند و همچنین اسناد آن را با هشتگ #گزارش_اختلال_در_فضای_مجازی به اشتراک بگذارند.

این کارزار که با هدف ارتقای سطح کیفیت اینترنت در کشور آغاز شده، با اعلام این که فیلترینگ با هیچ بهانه‌ای قابل توجیه نیست از مسئولان خواسته تا با شنیدن صدای اعتراض مردم از فیلترینگ گسترده دست بکشند و شرایط را برای ارتقای ارتباطات و استفاده از تکنولوژی‌های جهانی فراهم سازند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*