ارزان ترین کولر گازی های بازار

قیمت کولر گازی سر به فلک کشیده است؛ اینها ارزان ترین کولر گازی های بازار هستند

در این مطلب ارزان ترین کولر گازی های بازار را به شما معرفی می‌کنیم. لازم به ذکر است که قیمت‌ها نسبت به سال گذشته افزایش چشم‌گیری داشته است.

هم‌اکنون در حال سپری کردن روزهای گرم تابستانی هستیم. در چنین روزهایی افراد به منظور تحمل گرما به سراغ وسایل خنک کننده می‌روند؛ یکی از این وسایل کولر گازی است که می‌تواند تا حد زیادی افراد را از گرما نجات دهد. البته این وسیله در فصل سرما نیز می‌تواند به عنوان یک سیستم گرمایشی استفاده شود. این کالا نسبت به سایر وسایل خنک کننده قیمت بالاتری دارد و به همین علت ما در این مطلب تلاش کردیم تا ارزان ترین کولر گازی های بازار را به شما معرفی کنیم.

بازار ایران هم‌اکنون تنها پذیرای کولر گازی‌ های چینی و ایرانی است که با توجه به امکانات و ظرفیت سرمایشی قیمت‌گذاری می‌شوند و افراد باید بر اساس نیاز خود و بودجه‌ای که می‌توانند صرف کنند به سراغ خرید یکی از آن‌ها بروند. یکی از اصلی‌ترین مشکلات کولر گازی مصرف بالای برق است که افراد برای حل این مشکل می‌توانند اقدام به خرید مدل‌های اینورتر کنند.

افراد به منظور خرید کولر گازی باید شاخصه‌هایی نظیر میزان پرتاب باد و صدا و همچنین ویژگی‌های ظاهری را مورد توجه قرار دهند. محیطی آرام و خنک قطعا منجر به راحتی شما خواهد شد. میزان صدا بر اساس دسی بل مشخص می‌شود و هرچه میزان آن کمتر باشد در نتیجه صدای کمتری تولید می‌شود.

در ادامه این مطلب، ارزان ترین کولر گازی های بازار کشور را به شما معرفی خواهیم کرد. لازم به ذکر است که قیمت این وسیله در مقایسه با سال گذشته به صورت چشم‌گیری افزایش پیدا کرده است.

لیست ارزان ترین کولر گازی های بازار ایران

نام کالامشخصات کلیقیمت (تومان)
کولر گازی ایران رادیاتور مدل ICA-۰۹CH-Aنوع کمپرسور: روتاری

ظرفیت سرمایشی: ۹۰۰۰

تعداد پنل: یک عدد

۱۱/۱۹۰/۰۰۰
اسپلیت کولر گازی تی سی ال مدل TAC-۰۹CHSA۲/XA۴۱نوع کمپرسور: روتاری

ظرفیت سرمایشی: ۹۰۰۰

تعداد پنل: یک عدد

۱۲/۹۰۰/۰۰۰
کولر گازی پاکشوما مدل MPF ۰۹CHنوع کمپرسور: روتاری

ظرفیت سرمایشی: ۹۰۰۰

تعداد پنل: یک عدد

۱۳/۷۵۰/۰۰۰
کولر گازی جی پلاس مدل GAC-HV۱۲MN۱نوع کمپرسور: روتاری

ظرفیت سرمایشی: ۱۲۰۰۰

تعداد پنل: یک عدد

۱۵/۲۴۲/۸۰۰
کولر گازی هایسنس مدل HIH-۰۹TG ۹۰۰۰نوع کمپرسور: روتاری

ظرفیت سرمایشی: ۹۰۰۰

تعداد پنل: یک عدد

۱۶/۴۵۹/۰۰۰
کولر گازی کنوود مدل ACO ۱۸نوع کمپرسور: روتاری

ظرفیت سرمایشی: ۱۸۰۰۰

تعداد پنل: یک عدد

۲۲/۰۱۵/۰۰۰
اسپلیت کولر گازی آکس مدل ۳۰۰۰۰نوع کمپرسور: روتاری

ظرفیت سرمایشی: ۳۰۰۰۰

تعداد پنل: یک عدد

۳۱/۸۵۰/۰۰۰

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. مردم ایران ازاین مسئولین باید ناراحت وخشگین باشند.چرا؟چون هرنوع کلایی چه ارانی وچه خارجی رابادلار به مردم میفروشند.دلمان خوش است ایرانی هستیم وواحدپولمان ریال وبه رال درآمدداریم وبه دلاربایدخرج کنیم .هیچ مسئولی غیرت وتعصب ایرانی ندارد که چرا باید دراین کشوردلارحکومت کند.