قیمت یخچال فریزر

قیمت سرسام آور یخچال فریزر در ایران؛ ساید بای ساید 165 میلیون تومانی!

قیمت یخچال فریزر در بازار ایران به صورت چشم‌گیری افزایش پیدا کرده است. در ادامه گران‌ترین یخچال فریزرهای موجود در بازار کشور را معرفی می‌کنیم.

بررسی‌های صورت گرفته از بازار لوازم خانگی نشان می‌دهد که یخچال فریزرها با قیمت‌های نجومی به مردم فروخته می‌شوند.

با گران قیمت ترین یخچال فریزرهای بازار آشنا شوید

گران‌ترین یخچال فریزر بازار ایران، ساید بای ساید ال جی مدل MDN۷۷۰LB است که هم‌اکنون با قیمت ۱۶۵ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. ساید بای ساید سامسونگ مدل SAMSUNG FSR۱۴ رتبه دوم را به خود اختصاص داده است که برای خرید این محصول باید ۱۳۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان هزینه کنید.

در جایگاه سوم با قیمتی در حدود ۱۰۵ میلیون تومان، یخچال ساید بای ساید ال جی مدل MDN۷۳GS ایستاده است. یخچال فریزر ساید بای ساید بوش مدل KAD۸۰A۴۰۴ رتبه چهارم را به خود اختصاص داده است. اگر قصد خرید این محصول را دارید باید حاضر به پرداخت مبلغی در حدود ۹۹ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان تا ۱۴۵ میلیون شوید.

رتبه‌های پنجم و ششم نیز با قیمت ۹۹ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان به یخچال ساید بای ساید ال جی مدل X۳۳۴ و ساید بای ساید سامسونگ مدل RH۷۷ اختصاص پیدا کرده است.

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی مدل SXP۴۵۰WB با قیمتی در حدود ۷۰ تا ۸۳.۵ میلیون تومان و یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی مدل InstaView SXI۵۵۵NS با قیمت ۷۵ میلیون تومان، ارزان ترین محصولات این لیست به شمار می‌روند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*