اولین عکس و مشخصات زامیاد صحرا

اولین عکس و مشخصات زامیاد صحرا، جایگزین احتمالی نیسان آبی منتشر شد

زامیاد تصمیم گرفته روی پلتفرم اختصاصی جدید خود، جایگزینی برای نیسان آبی عرضه کند. هم اکنون اولین عکس و مشخصات زامیاد صحرا منتشر شده است.

یکی از شرکت‌های فعال در زمینه تولید و عرضه وانت‌ها، زامیاد است که به تازگی بر پایه پلتفرم اختصاصی خود اقدام به تولید یک وانت جدید کرده است. وانت نیسان هم‌اکنون دارای قیمت کارخانه‌ای نزدیک به 365 میلیون تومان بوده و از نظر اقتصادی دیگر صرفه قبل را نخواهد داشت.

اولین عکس و مشخصات زامیاد صحرا منتشر شد

اولین عکس و مشخصات زامیاد صحرا

به نظر می‌رسد شرکت زامیاد قصد دارد تولید نیسان وانت را متوقف کرده و خودروی وانت جدید خود را با نام صحرا راهی بازار داخلی کند. انتظار داشتیم که به جای عرضه خودروی زامیاد نیسان، وانت پادرا پلاس روانه بازار شود، اما این‌طور به نظر می‌رسد که شرکت مذکور قصد دارد خودروی دیگری را با پلتفرم جدید و با نام صحرا عرضه نماید.

اگرچه اطلاعات چندان زیادی از زامیاد صحرا منتشر نشده و هنوز همه چیز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، اما احتمال می‌دهیم که زامیاد جدید مانند پادرا پلاس و کارون در مدل‌های تک کابین و دو کابین راهی بازار ایران می‌شود. صحرا اولین خودرویی است که روی پلتفرم اختصاصی زامیاد تولید می‌شود و از این حیث، سرآمد سایر محصولات تولیدی این کمپانی خواهد بود.

زامیاد زد 24

پلتفرم جدیدی که زامیاد تولید کرده پتانسیل این را دارد که محصولات جدیدتری را ساپورت کند. همچنین گفتنی است که این پلتفرم با کمک نقطه نظرها و پیشنهادهای مشتریان و نیز رفع ایرادها و نواقص محصولات قبلی عرضه شده است. پیشرانه‌ای که روی وانت صحرا تعبیه خواهد شد، نسخه ارتقا یافته M24 است که M24 پلاس نام دارد. مشخص نیست این موتور چه میزان قدرت تولید خواهد کرد، ولی می‌دانیم که پیشرانه قبلی توانایی تولید قدرت 94 اسب بخار و گشتاور 187 نیوتن‌متر را داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. به قول این دادش خر همن خره پا لنش عوض نشه پنجاه سال که سایپا و ایران‌خودرو فقط کپی بدنه خودرو ها دنیا باکیفیت به مراتب کمتر کمتر…. میکنند وار چراغ گرد به مستطیلی و برچسب رو ابشن محسوب می کنند موتور همان موتورهای 50یال پیشه خدا تا کی😡😡😡😡😡😡

  2. سلام،نیسان آبی یا همون سایپا باید خیلی وقت پیش از تولید خارج میشد نه اینکه هنوز میخواد خارج بشه، تازه اگه این خودرو جدید رو تولید کنن وگرنه بازم نیسان آبی تولیدش پابرجا هستش، بعدش نیسانی که یک خودرو وانت باری حساب میشه 95 اسب بخار قدرت داره، خیلی واقعا مسخره هستش،یعنی قدرتش همپایپراید تازه از پژو405 هم 5تا10 اسب بخار کمتره، واقعا خیلیه ها، فقط تنها چیزی که این نیسان بدبخت رو حرکت میداد گیربکس دیفرانسل قویشبود،به هرنیسان سواری بگی میگه که موتور ضعیفی داره و شکی درش نیست، ترمز هم که خدا بده برکت بدتر، فنرها خشک مگه اینکه همش پشتش 500کیلو بار باشه، اوتایی که پشن نیسان میشینن به مدت زیاد کمردرد میگیرن بخصوص سن بالاها، این ماشین جدید هم بازم همون موتورm24 هستش ولی نسخه پلاس، خب چه فرقی داره بازم صعیفه دیگه، نهایت از 95 ااسب بخار بره به 120 اسب بخار، درصورتی که چنین خودروهایی که وانت هستن یا شاسی بلندها زیر200 اس بخار نباید باشن، سواری هام حالا هرسواری باشه نباید زیر150 باشه،حالا ببینیم این خودرو جدید که میخواد حای نیسان بیاد اسمش صحرا هستش واقعا مثل صحرا هستش یا نه فقط اسم صحرا رو مسخره کرده

  3. خر همون خره
    پالونش عوض شده