شیائومی سایبر وان

شیائومی سایبر وان، ربات انسان‌نمای بانمک و جذاب چینی‌ها رونمایی شد + ویدیو

شیائومی سایبر وان – Xiaomi CyberOne، جدیدترین ربات انسان نمای چینی است که در رویداد معرفی شیائومی میکس فولد 2 هم به روی صحنه آمد و حسابی شیرین کاری کرد.

بعد از ربات بامزه و جذاب سایبر داگ (Cyber Dog) شیائومی، این بار نوبت به یک آدم آهنی هوشمند رسیده است که خودِ مدیر ارشد شیائومی یعنی لی جون (Lei Jun) هم از رویارویی با آن می‌ترسد!

در ادامه به طور کامل با مشخصات فنی و هر آنچه که از این ربات می‌دانیم، آشنا می‌شویم اما قبل از آن، اجازه دهید تا ویدیو هنرنمایی شیائومی سایبر وان را بر روی صحنه تماشا کنیم. همچنین توضیحات و ترجمه این ویدیو هم در ادامه مطلب آمده است.

معرفی ربات هوشمند شیائومی سایبر وان

قد این ربات به 1.77 متر و وزن آن به 52 کیلوگرم می‌رسد. حرکات هماهنگِ دست با بدن در زمان حرکت، و حفظ تعادل دست چپ، و حالت خرچنگی دست‌ها به همراه فرمتِ حرکت خمیده و سرِ انسانی، مهم‌ترین نکاتی هستند که در این ویدیو به چشم می‌آیند. طی این ویدیو، لی جون به شیائومی CyberOne خوش آمد می‌گوید و از او می‌خواهد تا خود را به حضار معرفی کند. سپس لی جون از گل زیبای او تقدیر می‌کند و ربات در جواب می‌گوید:

واوووو! تو قد بلندتر از چیزی که فکر می‌کردم هستی! این گل برای توست.

سپس لی جون از هوش او تعجب می‌کند و از او می‌خواهد تا چند حرکت فیزیکی را اجرا کند. اما شیائومی سایبر وان در جواب پاسخ می‌دهد که:

من تازه راه رفتن یاد گرفته‌ام و هنوز تعادل خوبی ندارم و قسمت‌های زیادی از بدن من فعلا پایداری مناسبی را بدست نیاورده است (اشاره به تازه متولد شدن)؛ اما در حال یادگیری کنگ فو هستم!

ربات Xiaomi CyberOne

سپس شیائومی سایبر وان یک ژست از حرکت معروف کونگ فو را تقدیم حضار می‌کند اما هیچ کس دست نمی‌زند! شیائومی سایبر وان از این موضوع ناراحت می‌شود و به طعنه می‌گوید:

فکر کنم آن‌ها (حاضرین در سالن)، از حرکت من لذت بردند چون کلی صدای دست زدن می‌‎شنوم!

در ادامه لی جون، پیشنهاد یک سلفی را می‌دهد که با پاسخ مثبت شیائومی CyberOne رو به رو می‎‌شود. مدیر عامل شیائومی در یک حرکت هوشمندانه، از موبایل تاشو پرچمدار شیائومی میکس فولد 2 که در همین مراسم معرفی شده است، برای گرفتن سلفی استفاده می‌کند.

بعد از گرفتن عکس، نظر شیائومی سایبر وان را در مورد سلفی‌ها می‌پرسد که او پاسخ می‌دهد:

این عکس‌ها بی‌نظیر هستند! حتی لازم نیست که این سلفی‌ها را (برای گذاشتن در اینستاگرام) ادیت کنیم. بیا همین الان آن‌ها را در شبکه‌های مختلف قرار دهیم!

در انتها هم می‌توانید تیزر رونمایی رسمی این ربات بانمک و جذاب را تماشا کنید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. دم شیائومی گرم

  2. زمان ریاست جمهوری جناب احمدی نژادیه ربات هم ایران ساخت وتیپ ۳ آن نیزنشان داده شدولی دیگه خبری ازش نشد.