گلکسی A04 سامسونگ

گلکسی A04 سامسونگ با کسب 3556 امتیاز از بنچمارک گیگ بنچ، گوشی اقتصادی خوبی را وعده می‌دهد

گلکسی A04 سامسونگ با مشخصات کلیدی آن در گیک بنچ دیده شده است. امتیاز خوب این گوشی نوید دهنده یک گوشی اقتصادی خوب از شرکت سامسونگ خواهد بود.

سامسونگ در ماه نوامبر گذشته از گوشی اقتصادی Galaxy A03 Core رونمایی کرد و انتظار می‌رود به زودی گلکسی A04 Core را نیز معرفی کند. این گوشی اکنون در وبسایت گیک بنچ دیده شده است و ما علاوه بر اطلاع از امتیاز آن، با برخی مشخصات کلیدی و مهم این گوشی آشنا شده‌ایم.

مشخصات گوشی گلکسی A04 سامسونگ

گلکسی A04 core سامسونگ با کد مدل SM-A042F در گیک بنچ مشاهده شده و دارای 3 گیگابایت رم و احتمالا سیستم عامل اندروید 12 گو ادیشن خواهد بود. البته ممکن است گزینه‌های بیشتری برای حافظه رم وجود داشته باشد، اما هنوز به صورت رسمی تایید نشده است.

گلکسی A04 در پایگاه داده بنچمارک با تراشه MT6765V/CB مدیاتک که احتمالا هلیو پی 35 خواهد بود، فهرست شده است. بنابراین ظاهرا گزارش‌های قبلی مبنی بر وجود تراشه اگزینوس 850 در این گوشی هوشمند اقتصادی درست نخواهد بود. پردازنده 8 هسته‌ای با فرکانس پایه 2.30 گیگاهرتز نیز در لیست مشخصات این گوشی مشاهده می‌شود.

گلکسی A04 سامسونگ

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، گوشی گلکسی A04 سامسونگ در بنچمارک گیک بنچ 4، امتیاز 802 را در حالت تک هسته‌ای و امتیاز 3556 را در حالت چند هسته‌ای دریافت کرده است که برای یک گوشی اقتصادی امتیاز خوبی محسوب می‌شود.

تاکنون گیک بنچ هیچ اطلاعات و مشخصات دیگری از گلکسی ای 04 سامسونگ را فاش نکرده، اما به لطف رندرهایی که قبلا منتشر شده بود، می‌دانیم که این گوشی اقتصادی از لحاظ ظاهری تفاوت چندانی با Galaxy A03 Core نخواهد داشت. بر اساس برخی تصاویر و رندرهای منتشر شده، در قاب پشتی گوشی یک دوربین تکی دیده می‌شود و در جلوی گوشی و بالای نمایشگر هم یک ناچ قطره‌ای وجود دارد. در پایان می‌توانید تصاویر رندرهای منتشر شده از گلکسی ای 04 را مشاهده کنید: