نمایشگاه خودروی روسیه 2022

ایران خودرو با تارا و ریرا در نمایشگاه خودروی روسیه 2022 شرکت می‌کند

ایران خودرو با تارا و ریرا در نمایشگاه خودروی روسیه 2022 شرکت می‌کند. این خودروساز بزرگ ایران قصد دارد با صادرات محصولات خود به روسیه بخشی از بازار خودرو این کشور را به خود اختصاص دهد.

نمایشگاه خودروی روسیه 2022 از تاریخ 31 مرداد تا 3 شهریور 1401 در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی مسکو برگزار می‌شود. در این نمایشگاه 600 شرکت از 18 کشور حضور خواهند داشت و گروه صنعتی ایران خودرو نیز قصد دارد با تارا و ریرا در این نمایشگاه خودرویی حضور پیدا کند.

کشورهای اروپایی و آمریکا پس از حمله روسیه به اوکراین برای آن تحریم‌های شدیدی را در نظر گرفتند و در این میان بسیاری از صنایع این کشور از جمله صنعت خودروسازی آن با محدودیت‌های زیادی مواجه شدند. علاوه بر این، بسیاری از خودروسازان بزرگ نیز از ترس تحریم‌ها به حضور خود در روسیه پایان دادند.

نمایشگاه خودروی روسیه 2022

خودروسازان روسی به دلیل قطع همکاری با خودروسازان بزرگ و همچنین عدم دسترسی به قطعات مورد نیاز با مشکلات زیادی در تولید خودرو مواجه شدند؛ به گونه‌ای که شرکت‌های روسی اخیرا محصولات خود را بدون امکانات رفاهی و ایمنی مانند کیسه هوای ایمنی و ترمز ABS به بازار عرضه می‌کنند.

چنین شرایطی باعث شده تا خودروسازان ایرانی بتوانند از فرصت پیش آمده استفاده کرده و با صادرات محصولات خود به روسیه سهمی از این بازار بزرگ را به خود اختصاص دهند.

 معرفی تارا و ریرا در نمایشگاه خودروی روسیه 2022

گروه صنعتی ایران خودرو در سال‌های قبل موفق شد تعداد محدودی از سمند TU5 را در بازار روسیه عرضه کند، اما با وجود این که این خودرو به دلیل دوام بالا در زمستان‌های سرد روسیه توانسته بود با استقبال قشر ضعیف مواجه شود، اما این خودرو داخلی به دلیل سیاست‌های اشتباه در عرضه و نامناسب بودن خدمات پس از فروش نتوانست در بازار روسیه حضور طولانی‌مدتی را تجربه کند.

نمایشگاه خودروی روسیه 2022

اکنون با توجه به این که محصولات خودروسازان داخلی نسبت به سال‌های قبل تا حدودی ارتقا پیدا کرده، ایران خودرو قصد دارد محصولات خود را به بازار روسیه عرضه کند و سهمی از این بازار را به خود اختصاص دهد. خبرها حاکی از آن است که ایران خودرو در نمایشگاه خودروی روسیه 2022 قصد دارد تارا اتوماتیک و ریرا را به معرض نمایش بگذارد. گفتنی است ایران خودرو مدل نهایی ریرا را هنوز در بازار ایران پرده‌برداری نکرده و اکنون قصد دارد آن را در روسیه معرفی کند.

تارا اتوماتیک در تیپ جدید یکی دیگر از محصولات ایران خودرو برای نمایشگاه خودرو روسیه 2022 خواهد بود؛ این سدان داخلی نسبت به قبل از لحاظ ظاهری و سطح امکانات ارتقا پیدا کرده و در پاییز 1401 روانه بازار ایران خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. لطفا پراید ۱۱۱ رو ببرین…..