سرعت اینترنت ایران

گزارش جدید اسپید تست از سرعت اینترنت ایران در مرداد 1401

گزارش جدید اسپید تست از سرعت اینترنت ایران در مرداد 1401 منتشر شد. در ادامه آخرین وضعیت اینترنت جهان و ایران را بررسی خواهیم کرد.

جدیدترین گزارش متوسط سرعت اینترنت ثابت و موبایل جهان تا ماه جولای 2022 میلادی توسط وب‌سایت اسپید تست منتشر شد. طبق این گزارش متوسط سرعت اینترنت موبایل در جهان به 30.78 مگابیت بر ثانیه و متوسط سرعت آپلود اینترنت موبایل نیز به 8.55 مگابیت بر ثانیه رسیده است.

سرعت اینترنت ایران

همچنین در این گزارش متوسط سرعت دانلود ثابت در جهان 67.25 مگابیت بر ثانیه و متوسط سرعت آپلود ثابت در جهان 28.50 مگابیت بر ثانیه گزارش شده است.

کشورهای دارنده سریع ترین اینترنت موبایل در جهان

سرعت اینترنت ایران

طبق گزارش جدید وب‌سایت اسپیدتست تا جولای 2020 میلادی، کشورهای امارات با سرعت ۱۲۰.۳۵ مگابیت بر ثانیه، قطر با سرعت ۱۱۷.۴۳ مگابیت بر ثانیه و کره جنوبی با سرعت ۱۰۹.۶۵ مگابیت بر ثانیه در جایگاه اول تا سوم لیست سریع ترین کشورهای دارنده اینترنت موبایل در جهان قرار دارند.

کشورهای دارنده سریع ترین اینترنت ثابت در جهان

سرعت اینترنت ایران

کشور شیلی با سرعت ۲۱۲.۹۸ مگابیت بر ثانیه، سنگاپور با سرعت ۲۱۱.۳۶مگابیت بر ثانیه و تایلند با میانه سرعت ۱۸۹.۱۴ مگابیت بر ثانیه نیز توانستند به ترتیب جایگاه اول تا سوم کشورهای دارنده سریع ترین اینترنت ثابت در جهان را از آن خود کنند.

آخرین وضعیت سرعت اینترنت ایران

Internet speed in Iran

گزارش اسپیدتست در ماه جولای 2022 حاکی از آن است که جایگاه ایران در میان کشورهای با بیشترین سرعت اینترنت موبایل 2 پله رشد داشته و در بخش اینترنت ثابت نیز یک پله سقوط کرده است.

Internet speed in Iran

طبق گزارش وب‌سایت اسپید تست، متوسط سرعت اینترنت موبایل ایران در جولای 2022 به 27.74 مگابیت بر ثانیه رسیده و از این لحاظ ایران توانسته با 2 پله صعود در جایگاه 70 قرار بگیرد.

Internet speed in Iran

میانه سرعت اینترنت ثابت ایران نیز در ماه جولای به 10.21 مگابیت بر ثانیه رسیده است و ایران با یک پله سقوط در جایگاه 146 جهان قرار گرفته است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. تقصیر سیم نیست برادر پاگنده مسئول است اگر میان اوگاندا و سیرالئون مقام ایران است