داک شارژر مغناطیسی اپل واچ با قیمت ۷۹ دلار معرفی شد

پس از انتشار شایعاتی پیرامون داک شارژر مغناطیسی ساعت هوشمند اپل واچ ، روز گذشته کمپانی اپل رسما از این شارژر آهنربایی رونمایی کرد.این داک شارژر هم اکنون در بازار ایالات متحده آمریکا و با قیمت ۷۹ دلار در دسترس می باشد.

همانطور که در تصویر زیر میبینید، شکل ظاهری این محصول بیشتر شبیه به یک CD ست تا یک داک شارژر یا ایستگاه شارژ؛ و این محصول بسیار شیک طراحی شده است.این داک مغناطیسی برخلاف دیگر محصولات اپل به صورت کامل از پلاستیک ساخته شده است که البته جنس پلاستیکی داک‌های شارژ بیسیم باید هم پلاستیکی باشد و این موضوع امری بدیهی است.

داک شارژ اپل واچ از طریق کابل لایتینگ به آداپتور دیواری متصل شده و اجازه می‌‌دهد با قراردادن Apple Watch بر روی آن به صورت بیسیم این پوشیدنی را شارژ کرده و شما را از سختی‌های شارژر سیمی رها می‌کند. همچنین قرارگیری اپل واچ بر روی این داک باعث می‌شود حالت شب  که به تازگی به watchOS 2 اضافه شده به صورت اتوماتیک در این ساعت فعال شود.

همانطور که در تصاویر انتهای مطلب مشاهده می کنید ، این داک در دو حالت قادر به شارژ اپل واچ می باشد.در حال اول می توان ساعت را بر روی آن قرار داد داد و در حالت دوم قسمت میانی این داک بلند شده و می‌توان ساعت هوشمند را به نوعی در وسط آن قرار داد تا سطح درونی ساعت به قسمتی از داک که در حالت عمودی قرار گرفته، بچسبد.

این داک در ایالات متحده ۷۹ دلار و در دیگر کشورها کمی گران تر فروخته خواهد شد.می‌توانید همین امروز داک شارژ آهن‌ربایی اپل را به صورت آنلاین خریداری کنید. این داک از ۲۹ آبان در اپل استورها موجود خواهد بود.

منبع : engadget

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*