جعبه کفش ال جی استایلر

جعبه کفش ال جی استایلر ، ترکیبی از کارواش، اسپری خوش بو کننده و سیستم موزه‌های هنری است

جعبه کفش ال جی استایلر در نمایشگاه IFA 2022 معرفی شد. این محصول جدید LG Styler مخصوص شیفته‌های کفش‌های اسپرت نایکی و امثال آن است.

طی نمایشگاه IFA 2022 برلین در هفته جاری انواع مختلف محصولات الکترونیکی به نمایش گذاشته شدند اما می‌توان گفت که کمتر محصولی مثل جعبه کفش ال جی استایلر موفق شده است توجه همه را به خود جلب کند. ShoeCase و ShoeCare به عنوان اعضای جدید مجموعه دستگاه‌های مراقبت از پوشاک استایلر ال جی از راه رسیده‌اند تا محافظ کفش‌های اسپرت افرادی باشند که همیشه وسواس زیادی برای لباس‌های خود به خرج می‌دهند.

البته محصولات جدید استایلر فقط مختص به کفش‌های اسپرت نیستند. اگر پیگیر شبکه‌های اجتماعی مختلف از جمله تیک تاک باشید، احتمالاً متوجه شده‌اید که این روزها جریان خرید و فروش و جمع‌آوری کلکسیون از کفش‌های اسپرت کمیاب شرکت‌هایی مثل نایکی به اوج خود رسیده است. به نظر می‌رسد شرکت کره‌ای LG هم دقیقاً همین بازار را هدف گرفته است که به احتمال زیاد سود قابل توجهی را برای آن به دنبال خواهد داشت.

جعبه کفش ال جی استایلر

ال جی استایلر ShoeCase جعبه کفش شفافی است که در آن یک جفت کفش جا می‌گیرد. این کیس مثل سیستم‌های موزه‌های هنری از کفش در برابر نور فرابنفش که می‌تواند رنگ آن را از بین ببرد، محافظت می‌کند و یک صفحه چرخان 360 درجه دارد که کفش را در تمامی زوایا به نمایش می‌گذارد. همچنین چراغی داخل جعبه تعبیه شده است تا کفش را به بهترین شکل نشان بدهد. گذشته از این، جعبه کفش ال جی استایلر ماژولار است و می‌توان چنین واحد را به شکل قفسه روی هم قرار داد.

جعبه کفش ال جی استایلر

استایلر ShoeCare بسته مراقبت از کفش ال جی را تکمیل می‌کند. این دستگاه از همان فناوری نظافتی برخوردار است که چند سال قبل در دستگاه اصلی استایلر به کار رفته بود. پس از قرار دادن کفش داخل این دستگاه، حدود 37 دقیقه زمان می‌برد تا کفش دوباره مثل روز اول شود؛ هر نوع بوی نامطبوعی از آن گرفته شود و اگر خیس است، به بهترین شکل خشک شود. ShoeCare قابلیت تمیزکاری سه جفت کفش به صورت همزمان را دارد و به همین خاطر برای مصرف خانوادگی به کار می‌آید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*