شاهین در بورس

۲۰۰ دستگاه خودروی شاهین سه شنبه هفته بعد در بورس کالا عرضه می‌شود

بورس کالای ایران اعلام کرد ۲۰۰ دستگاه خودروی شاهین روز سه شنبه 22 شهوریور 1401 در بورس کالا عرضه خواهند شد.

بورس کالای ایران با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد خودرو سایپا شاهین برای عرضه در بورس کالا به تایید رسیده و در همین راستا قرار است از روز سه شنبه 22 شهریور 1401 حدود 200 دستگاه از این سدان سایپا با قیمت پایه 304 میلیون تومان در بورس به فروش برسد.

عرضه ۲۰۰ دستگاه خودروی شاهین در بورس کالا

طبق اطلاعیه بورس کالای ایران، این 200 دستگاه خودرو سایپا شاهین با موعد تحویل 23 مهر 1401 به مشتریان عرضه خواهد شد و محل تحویل این خودروها نیز نمایندگی‌های فروش شرکت به انتخاب مشتری خواهد بود.

مشتریان در این طرح فروش باید هزینه‌هایی چون 2 درصد مالیات شماره‌گذاری بر چسب انرژی، یک درصد مالیات نقل و انتقال، 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده به همراه 42 میلیون 34 هزار و 465 ریال به ازای هر خودرو (شامل 38 میلیون و 137 هزار و 465 ریال برای بیمه شخص ثالث و 3 میلیون و 897 هزار ریال برای خدمات مربوط به شماره‌گذاری و پلاک) را پرداخت کنند.

در این اطلاعیه آمده است مشتریان می‌توانند نمایندگی و رنگ خودرو (شامل سفید یا مشکی) را بدون هزینه در مرحله تکمیل وجه انتخاب کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. برای جمعیت ٨٨ ملیونی همش ٢٠٠ تا؟ بازار راکده، عمداً دارد تقلّا میکند با عرضۀ قطره‌چکانی حرص و ولع کاذب ایجاد کند. نخرید# و السلام