هواپز هوشمند شیائومی میجیا

هواپز هوشمند شیائومی میجیا با ظرفیت 30 لیتر معرفی شد

فروش هواپز هوشمند شیائومی میجیا 30 لیتری، در قالب یک پروژه سرمایه‌گذاری جمعی آغاز شد. از امکانات این دستگاه غذاساز باید به صفحه نمایش اولد، کلیدهای لمسی و دستور پخت اشاره کنیم.

هواپز هوشمند جدید شیائومی میجیا دارای 30 لیتر ظرفیت، سه مرحله برشتگی و دو مرحله پخت است. حداکثر سرعت گردش هوای آن به 2000 دور در دقیقه می‌رسد و شش لوله حرارتی دارد؛ چهار تا در بالا و دو تا در پایین!

هواپز هوشمند شیائومی میجیا

وجود این لوله‌ها، به گردش بهتر هوای گرم در تمام نقاط غذاساز کمک می‌کند. درجه حرارت در قسمت بالا و پایین هم به طور مجزا قابل کنترل است؛ چیزی که مانع سوختن یا خام ماندن غذا می‌شود.

این گجت می‌تواند در حالت هواپخت سریع، روغن‌زدایی را 15 درصد افزایش دهد تا غذایی برشته‌تر، خوش‍‌مزه‌تر و کم‌چرب‌تر داشته باشد. قابلیت‌های دیگری هم برای تسهیل پخت و پز دارد؛ از جمله امکان تخمیر (مثلا برای ماست زدن) و یخ‌زدایی!

هواپز هوشمند شیائومی میجیا

وجود یک نمایشگر اولد 1.32 اینچی روی دستگیره و دو کلید لمسی، تنظیم دستگاه را ساده‌تر می‌سازد. البته برای کنترل آن، می‌توانید از دستیار مجازی Xiao AI نیز استفاده کنید. هواپز جدید MIJIA حتی از NFC هم پشتیبانی و امکان دسترسی به انواع دستور پخت ذخیره شده در فضای ابری را فراهم می‌کند.

قیمت هواپز هوشمند شیائومی میجیا

قیمت اصلی دستگاه، 899 یوان (128 دلار) اعلام شده است؛ ولی کمپانی سازنده به عنوان تخفیف مشارکت در تولید، فعلا آن را از طریق اپ Xiaomi Mall با قیمت 749 یوان (106 دلار) به فروش می‌رساند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*