فیلتر ماندن اینستاگرام و واتساپ

توضیحات وزیر ارتباطات درباره فیلتر ماندن اینستاگرام و واتساپ و ارائه اینترنت ماهواره ای در ایران

وزیر ارتباطات در حاشیه جلسه هیئت دولت درباره فیلتر ماندن اینستاگرام و واتساپ و همچنین ارائه اینترنت ماهواره ای در ایران توضیح داد.

عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اخیرا در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران به شایعه فیلترینگ اینستاگرام و واتس اپ اشاره کرد و گفت شورای عالی فضای مجازی در این مدت جلسه‌ای را برگزار نکرده که در آن در خصوص اینستاگرام یا سایر شبکه های اجتماعی تصمیم‌گیری شود.

فیلتر ماندن اینستاگرام و واتساپ به شرایط بستگی دارد

وزیر ارتباطات با اعلام این که این وزارتخانه در حوزه فیلترینگ تصمیم‌گیرنده نیست، گفت برخی محدودیت‌های اعمال شده طبق شرایط فعلی کشور و به تشخیص مراجع ذی‌صلاح در کشور بوده و مرجعی که دستور این محدودیت‌ها را ابلاغ کرده می‌تواند آنها را رفع کند.

زارع پور در مورد سرنوشت پیام رسان‌ها و شبکه های اجتماعی داخلی نیز بیان کرد وزارت ارتباطات این روزها به شکل شبانه‌روزی در تلاش است تا زیرساخت‌های سخت‌افزاری مورد نیاز برای افزایش کیفیت و سرعت پلتفرم‌های داخلی را فراهم سازد.

لزوم پذیرش قوانین ایران توسط شرکت‌های ارائه دهنده اینترنت ماهواره ای

وزیر ارتباطات در مورد فعال شدن دسترسی به اینترنت ماهواره ای در ایران نیز بیان کرد اگر اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات اینترنت ماهواره ای قواعد سرزمینی جمهوری اسلامی ایران را رعایت کنند، ما از فعالیت آنها استقبال خواهیم کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

4 دیدگاه

  1. واقعا نکنه فکر میکنید کار به جایی میرسه اینستا اول کار مینویسه تابع قوانین جمهوری اسلامی؟؟؟ اونا به زور زیر بار قانون امریکا هم رفتن

  2. همش حرف مفته که به زور میخواد حرف خودشو به کرسی بنشونه و اینطوری تو ذهن اذهان عمومی جا بندازه فقط ماهواره رو بگیرید سرشو کج کندی هر سمتی میگیره مثلا دبی ترکی اذربایجان چین پاکستان افغانستان و…. فعال بشه ماهوارها سمت اونا بگیرید فعال میشه به همین سادگی اینا یه مشت بیشرف هستن

  3. ان شاء الله برای همیشه بساط پیامرسان خارجی برچیده شود تا ملّت شریف ایران از این کانون‌های فساد و تباهی برهند. و السلام

  4. برو عمو.. این فيلترينگ به ضرر خودتونه چون باعث میشه مردم بیشتر بیان بیرون