تاتا پانچ کامو ادیشن

شاسی بلند هندی تاتا پانچ کامو ادیشن، یک گزینه مناسب برای واردات به ایران است

تاتا پانچ کامو ادیشن با قیمت ارزان خود یک گزینه مناسب برای واردات به ایران محسوب می‌شود. در ادامه با مشخصات این شاسی بلند هندی آشنا خواهیم شد.

شرکت هندی تاتا که مدتی قبل شاسی بلند اقتصادی پانچ را معرفی کرده بود به تازگی از مدل جدید آن با نام کامو ادیشن پرده برداشت. این شاسی بلند با قیمت ارزان خود گزینه بسیار مناسبی برای واردات به بازار ایران محسوب می‌شود. در ادامه شما را با مشخصات این شاسی بلند هندی آشنا خواهیم کرد.

مشخصات شاسی بلند هندی تاتا پانچ کامو ادیشن

تاتا پانچ کامو ادیشن

نسخه کامو ادیشن از لحاظ طراحی بیرونی و داخلی نسبت به نسخه استاندارد خود تغییر پیدا کرده و مشتریان هندی می‌توانند آن را در سه تیپ و با قیمتی بین 8 هزار و 400 دلار تا 10 هزار و 500 دلار برابر با 290 تا 360 میلیون تومان در بازار هند خریداری کنند. البته به قیمت این خودرو در صورت ورود به بازار ایران هزینه‌های مختلفی اعم از تعرفه واردات، سود واردکننده، مالیات و شماره‌گذاری نیز اضافه خواهد شد.

تاتا پانچ کامو ادیشن

طراحان برای این نسخه رنگ سبز ویژه‌ای را در نظر گرفتند. در کابین این خودرو نیز از سایه سبز رنگ و طرح پیانو استفاده شده است. طراحان لوگوی نسخه کامو ادیشن را هم روی گلگیر این خودرو نصب کردند.

تاتا پانچ کامو ادیشن

تاتا پانچ کامو ادیشن به امکاناتی چون چراغ‌های مه شکن، کروز کنترل، چراغ‌های روشنایی در روز، لامپ‌های LED، رینگ‌های 16 اینچی، دوربین عقب، اتصالات بی‌سیم، سیستم چندرسانه‌ای به همراه نمایشگر 7 اینچی و 6 بلندگو اشاره کرد. ضمن این که شاسی بلند هندی از درهایی با قابلیت باز شدن به شکل 90 درجه و روف رک‌هایی برای نصب باربند سقفی نیز بهره می‌برد.

Tata Punch Camo Edition

این شاسی بلند هندی و اقتصادی از یک پیشرانه 1.2 لیتری 3 سیلند بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با 86 اسب بخار و گشتاور 113 نیوتن‌متر را به تولید برساند. قدرت تولید شده از این پیشرانه نیز طبق سفارش مشتریان توسط گیربکس‌های 5 سرعته دستی یا 5 سرعته اتوماتیک به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*