مسابقه عکاسی زیر آب 2022

تصاویر منتخب مسابقه عکاسی زیر آب 2022

تصاویر منتخب مسابقه عکاسی زیر آب 2022 منتشر شد. در مسابقه عکاسی Through Your Lens ویژه سال 2022 عکاسان سراسر جهان تصاویر بسیار جذابی را از زیر آب ثبت کردند.

مسابقه عکاسی Through Your Lens هر ساله توسط مجله Scuba Diving برگزار می‌شود و در هر دوره عکاسان از سراسر جهان آثار خود را به این رقابت معتبر ارسال می‌کنند. در همین راستا در هجدهمین دوره از این مسابقات حدود 2600 عکاس در 4 دسته‌بندی رفتار، زاویه باز، دوربین کامپکت و ماکرو آثار خود را از زیر آب به ثبت رساندند. به تازگی نیز برندگان مسابقه عکاسی زیر آب 2022 معرفی شدند که در ادامه می‌توانید تصاویر منتخب را مشاهده کنید:

برندگان مسابقه عکاسی زیر آب 2022

برنده اصلی

مسابقه عکاسی زیر آب 2022

بوز جانسون به عنوان یک عکاس آماتور توانست در این رقابت با ثبت تصویر بسیار جذابی از ماهی پرنده در زیر آب‌های فیلیپین جایزه اصلی مسابقه را از آن خود کند.

برنده بخش زاویه بار

مسابقه عکاسی زیر آب 2022

الکس داوسون به عنوان یک عکاس مستقل که بیش از از 25 سال تجربه دارد توانست عکس بسیار جذابی را به ثبت برساند. این عکاس با ثبت تصویری از یک غواص که در زیر یخ‌های گرینلند در حال بررسی اسکلت یک نهنگ است توانست در دسته‌بندی زاویه باز عنوان برنده را از آن خود کند.

برنده بخش رفتار

مسابقه عکاسی زیر آب 2022

سالواتوره ایانیلو با ثبت تصویری از یک خرچنگ که همراه با یک چتر دریایی در حال حرکت است توانست عنوان برنده بخش رفتار را از آن خود کند. وی این تصویر را در زیر آب‌های باکولی ایتالیا به ثبت رساند.

برنده بخش دوربین کامپکت

best underwater photos 2022

میگل رامیرز موفق شد تصویری از میگوی کوچکی که در آبشش شاخه برهنه پنهان شده است را در جزیره ریونیون به ثبت برساند و عنوان برنده بخش دوربین کامپکت را دریافت کند.

برنده بخش ماکرو

best underwater photos 2022

یوری لوانو با ثبت تصویری از یک حلزون دریایی پروانه‌ای که روی جلبک ایستاده است موفق به کسب عنوان برنده در بخش ماکرو شد. وی این تصویر را در پاپوآ گینه نو به ثبت رساند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*