سود محصولات ایران خودرو

خریداران محصولات ایران خودرو در مهر 1401 چقدر سود می‌کنند؟

ایران خودرو به تازگی 4 محصول خود را در قالب طرح فروش فوق العاده با قرعه کشی ویژه مهر 1401 به بازار عرضه کرد؛ اما خریداران محصولات ایران خودرو از این طرح فروش چقدر سود می‌کنند؟

گروه صنعتی ایران خودرو از روز سه شنبه 12 مهر 1401 به مدت 4 روز خودروهای سورن پلاس، پژو پارس سال، دنا پلاس توربوشارژ دستی با گیربکس 6 سرعته و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک را در قالب طرح فروش فوق العاده با قرعه کشی به بازار عرضه کرد. در این طرح فروش نیز همانند دوره‌های قبل میان قیمت کارخانه و بازار آزاد خودروها تفاوت زیادی وجود دارد و انتظار می‌رود در این دوره نیز بیش از 6 میلیون متقاضی برای خرید محصولات ایران خودرو اقدام کنند.

بین قیمت بازار و کارخانه خودروهای سورن پلاس، پژو پارس سال، دنا پلاس توربوشارژ دستی با گیربکس 6 سرعته و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک که در قالب طرح فروش فوق العاده در مهرماه به بازار عرضه شدند حداقل حدود 80 میلیون تومان تفاوت وجود دارد. از این رو با توجه به این که موعد تحویل این خودروها سه ماهه اعلام شده است، احتمال دارد برندگان قرعه کشی همانند دوره‌های قبل به شکل ماهانه حدود 30 تا 50 میلیون تومان سود دریافت کنند.

محصولات ایران خودرو

در این طرح فروش پژو پارس بنزینی که قیمت کارخانه آن حدود 165 میلیون تومان و قیمت بازار آن نیز حدود 318 میلیون تومان است همانند دوره‌های قبل دارای بیشترین متقاضی بوده و به همین دلیل متقاضیان برای برنده شدن شانس کمتری خواهند داشت. گفتنی است مراحل قرعه کشی این 4 محصول ایران خودرو در روز شنبه 16 مهر 1401 انجام خواهد شد.

سود خریداران محصولات ایران خودرو در مهر 1401

نام خودروقیمت کارخانهقیمت در بازارسود حاصل از این طرح فروش
پژو پارس سال165 میلیون تومان318 میلیون تومان153 میلیون تومان
سورن پلاس261 میلیون تومان343 میلیون تومان82 میلیون تومان
دنا پلاس توربو شارژ دستی با گیربکس 6 سرعته360 میلیون تومان475 میلیون تومان115 میلیون تومان
دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک398 میلیون تومان520 میلیون تومان122 میلیون تومان

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سلام به ما بدبخت بیچاره ها که ۲۰ بار ثبت نام کردیم نمی افته معمولا برای خود شون یا برای دلال های ماشین است.