سامسونگ احتمالا گلکسی اس ۷ را در ۴ نسخه مختلف روانه بازار خواهد کرد

چند روز پیش، گزارش هایی منتسب به گوشی های سامسونگ گلکسی اس ۷ و گلکسی اس ۷ پلاس منتشر شد و انتظار می‌رفت در سه ماهه اول سال آینده( به احتمال زیاد در فوریه طی MWC 2016 ) معرفی شود. ظاهرا در گوشی گلکسی اس ۷ شاهد صفحه نمایش ۵.۱ اینچ خواهیم بود. در حالی که احتمالا اس ۷ پلاس فبلتی ۶ اینچی خواهد بود. هرچند به نظر نمی‌رسد هیچ یک از آنها  با صفحه نمایش منحنی ارائه شوند ، اما این لزوما به این معنی نیست که گلکسی اس ۷ نسخه های منحنی مثل اس ۶ اج و اس ۶ اج پلاس نخواهد داشت.

با توجه به توییتی که  evleaks@ منتشر کرد ( معمولا به عنوان یک منبع قابل اعتماد شناخته می‌شود ) ممکن است سامسونگ چهار نسخه از گلکسی اس ۷ ارانه کند. به طوری که علاوه بر سامسونگ گلکسی اس ۷ و اس ۷ پلاس، این کمپانی قصد دارد اس ۷ اج و اس ۷ اج پلاس را نیز معرفی نماید. هیچ گفته ای راجب ویژگی این دو دستگاه وجود ندارد اما قطعا می‌توان فرض کرد در گلکسی اس ۷ اج و گلکسی اس ۷ اج پلاس  نمایشگرهایی با دو لبه ی منجنی وجود خواهد داشت.

در مقابل، باید در نظر داشته باشیم که evleaks@ نگفته است که این گوشی بدون شک عرضه خواهند شد. اما به نظر می‌رسد نام این دو دستگاه در لیستی ذکر شده است. بنابر این جای تعجب ندارد که چهار مدل مختلف از گلکسی اس ۷ معرفی شود. ( به علاوه، احتمال معرفی گلکسی اس ۷ اکتیو نیز وجود دارد ).Samsung-Galaxy-S7-S7-Plus-S

منبع: phonearena