تصاویر خنده دار حیوانات

خنده دار ترین تصاویر از دنیای حیوانات

برندگان مسابقه عکاسی کمدی حیوانات خانگی در سال 2022 معرفی شدند. این تصاویر خنده دار از دنیای حیوانات را تماشا کنید تا برای لحظاتی هم که شده، حالتان بهتر شود.

برگزاری مسابقه عکاسی کمدی حیوانات خانگی (Comedy Pet Photography Awards)، بهانه‌ای است تا علاوه بر انتخاب بهترین تصاویر خنده دار، مبلغی هم برای کمک به سازمان‌های خیریه حمایت از حیوانات جمع‌آوری شود. از شما دعوت می‌کنیم با برندگان این مسابقه در سال 2022 آشنا شوید.

تصاویر خنده دار حیوانات – برندگان سال 2022

انتقام توپ تنیس

این سگ به نام استار، در زمین برفی مشغول بازی بود که یک توپ تنیس پرتاب شده، او را غافلگیر می‌کند. صاحب آن، کریستوفر جانسون هم به موقع شاتر دوربین را فشار داد!

حالا چطور عکسم را آپلود کنم؟

ظاهرا در این عکس، گربه خانگی کنیچی موریناگا با خود می‌گوید: «من یک گوشی هوشمند گیر آوردم؛ ولی طرز کارش رو بلد نیستم. تو رو خدا یکی به من یاد بده».

استاد بزرگ کَندی

این گربه ماده که کندی (Candy) نام دارد، سخت به فکر حرکت بعدی خود در بازی شطرنج است. صاحب او، جاناتان می‌گوید: «کندی من، برای خودش یک پا استاد بزرگ است».

همه‌اش مال خودمه!

به گفته‌ی لوسی، صاحب این دو سگ: در این جلسه عکاسی، بنجی مصمم بود تا همه خوراکی‌های خوشمزه را صاحب شود و حتی از حلقوم برادر بزرگ‌تر خود، بیرون بکشد!

تقلای همیشگی

کازوتوشی اونو، این گربه بازیگوش را از یک مرکز محلی مراقبت از گربه‌ها گرفت و به سرپرستی قبول کرد. این هم دری است که به راهرو خروجی خانه می‌رسد و ظاهرا گربه او، عادت دارد بپرد تا از آن آویزان شود.

گرگ انسان نما

این عکس جالب با چاشنی خطای دید، توسط کارل گولدهمر ثبت شده است. او در توضیح نوشته: «حتی گرگینه‌ها هم بعضی وقت‌ها نیاز به استراحت دارند».

یا خدا؛ اون چیه!

بث نوبل، این عکس بامزه را هنگام سورپرایز شدن گربه‌اش گرفت. خدا می‌داند چه چیزی آن را این‌چنین متعجب کرده است.

تو رو خدا!

سارا فیونا هِلم درباره این عکس می‌گوید: «من و گربه‌ام، رُزی در گلخانه بودیم که او تصمیم گرفت به دلرباترین شیوه ممکن، خوراکی مورد علاقه‌اش را طلب کند. من هم که دل نازک، چاره‌ای نداشتم جز اجابت کردن خواسته‌اش».

سگ شوفر!

مهمت اصلان در پشت چراغ قرمز، با این صحنه مواجه شد؛ سگی که ظاهرا پشت فرمان نشسته است.

شیرجه در برف

این سگ که  کارتر نام دارد، در لیست اتانازی قرار داشت. اما مارکو جوانوویچ آن را به سرپرستی قبول کرد و از مرگ نجات داد. اینجا کارتر در حال لذت بردن از اولین تجربه برفی خود است و نمی‌داند که نزدیک بود فرصت این همه ماجراجویی را از دست بدهد.

دیوید و دادلی!

جودی ناسنبلات، این عکس را در نخستین روزهای همه‌گیری کرونا، از دوستش دیوید، و سگ او دادلی گرفت؛ عکسی که پیوند عاطفی و شباهت چهره آن دو را نشان می‌دهد. البته شلختگی آن‌ها، به دلیل دوران پاندمی است که رفتن به آرایشگاه، در اولویت نبود!

مثل جَک در چپر گیر کردن!

صاحب این گربه درباره عکس می‌گوید: ما یک روز از خانه بیرون رفتیم و وقتی برگشتیم، دیدیم که جَک در میان پرچین گیر کرده است.

اسب‌های سرحال

ردیم فلیپک، خوشحالی یک مادیان را در کنار کره اسب سه روزه آن، به تصویر کشیده است.

حس خوب آب بازی

نیلو، این توله سگ 10 ماهه اخیرا به سرپرستی گرفته شده است. او با یک ماشین تصادف کرده بود و به سختی جان به در برد؛ اما حالا حالش خوب شده و تازه آب بازی را کشف کرده است. جست و خیز و چهره شاداب آن، نشان می‌دهد که چقدر از آب خوشش می‌آید.

آلپاکای سیگاری

در تصویر شکار شده توسط استفن بروسیوس، این آلپاکا چنان ژستی گرفته که انگار یک سیگاری قهار است.

بزن قدش

شاید دیدن چنین تصویر جالبی در یک کارتون محتمل‌تر باشد؛ اما این یک عکس واقعی، ثبت شده توسط کنیچی موریناگا است. دو گربه که به سبک بزن قدش، سر خود را به هم زده‌اند!

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*