همراه اول

همراه اول به پایان‌نامه‌های برتر حوزه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات جایزه می‌دهد

اپراتور همراه اول طی همکاری انجمن کامپیوتر ایران به پایان‌نامه‌های برتر حوزه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات جایزه می‌دهد.

اپراتور همراه اول قصد دارد با هدف شناسایی و تقدیر از رساله‌های دکتری برتر دومین رویداد پایان نامه سال مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات را برگزار کند. در این رویداد پایان نامه سال این حوزه بعد از انجام ارزیابی‌های اولیه مشخص خواهد شد.

جایزه همراه اول به پایان‌نامه‌های برتر 

کمیته علمی و سیاستگذاری که از اساتید برجسته حوزه مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات با گرایش‌های مختلف تشکیل شده است وظیفه ارزیابی رساله‌های ارسال را بر عهده خواهد داشت. در همین راستا دانش آموختگان دکتری که در سال‌های 1399، 1400 و 1401 از رساله خود دفاع کردند تا 9 دی 1401 فرصت دارند تا برای شرکت در این رویداد فرایند ثبت نام را انجام داده و اطلاعات مورد نیز را تکمیل کنند.

همراه اول در این رویداد برای نفر اول 20 میلیون تومان، برای نفر دوم 15 میلیون تومان و برای نفر سوم نیز 10 میلیون تومان جایزه در نظر گرفته است. علاقه‌مندان با مراجعه به آدرس https://csicc2023.csi.org.ir//Home/Content?id=42 می‌توانند در این رویداد ثبت نام کرده و اطلاعات بیشتری را کسب کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*