هدیه ایرانسل برای شب یلدا

هدیه ایرانسل برای شب یلدا اعلام شد

هدیه ایرانسل برای شب یلدا اعلام شد. اپراتور ایرانسل به مناسبت شب یلدا 1401 برای تمام مشترکان خود هدایای ویژه‌ای را در نظر گرفته است.

اپراتور ایرانسل همانند سال‌های قبل برای تمام مشترکان خود به مناسب شب یلدا که به عنوان طولانی‌ترین شب سال شناخته می‌شود هدایای ویژه‌ای شامل 40 دقیقه مکالمه هدیه پس از 4 دقیقه مکالمه ایرانسلی و شانس دریافت 40 گیگابایت اینترنت همراه را در نظر گرفت.

جزئیات هدیه شب یلدا ایرانسل

۴۰ دقیقه مکالمه هدیه پس از ۴ دقیقه مکالمه ایرانسلی

مشترکان این اپراتور از بامداد 30 آذر تا ساعت 23:59 اول دی 1401 می‌توانند با شماره‌گیری کد دستوری #2*1*4444* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل من از طرح هدیه مکالمه ایرانسل ویژه شب یلدا استفاده کنند. در این طرح پس از 4 دقیقه مکالمه ایرانسلی، 40 دقیقه بعدی همان مکالمه برای همه مشترکان دائمی و اعتباری رایگان خواهد بود.

شانس دریافت 40 گیگابایت اینترنت همراه

اپراتور ایرانسل همانند سال‌های گذشته در بخش «تکان شگفت‌انگیز» اپلیکیشن ایرانسل من به مشترکان خود هدیه ویژه می‌دهد. در واقع ایرانسل در روزهای 30 آذر و یک دی 1401 در این بخش به 1401 کاربر 40 گیگابایت اینترنت هدیه خواهد داد.

در همین راستا تمام مشترکان دائمی و اعتباری این اپراتور می‌توانند از بامداد 30 آذر 1401 تا ساعت 23:59 اول دی 1401 به بخش «تکان شگفت‌انگیز» اپلیکیشن ایرانسل من مراجعه کنند و با تکان دادن گوشی شانس خود را برای دریافت این بسته اینترنتی ویژه امتحان کنند.

گفتنی است مشترکان فقط 24 ساعت بعد از زمان فعالسازی این بسته فرصت دارند تا از آن استفاده کنند. ضمن این که هر کاربر فقط یک‌بار شانس دریافت این هدیه را خواهد داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*