فروشندگان فیلترشکن

با فروشندگان فیلترشکن برخورد قانونی می‌شود

قوه قضائیه طی همکاری با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعاتی و سایر دستگاه‌های ذی‌ربط قصد دارد با فروشندگان فیلترشکن برخورد قانونی کند.

خبرها حاکی از آن است که طبق تصمیم‌گیری‌های جدید از این پس تولیدکنندگان، فروشندگان و توزیع‌کنندگان وی پی ان ها و فیلترشکن های غیر مجاز مشمول مجازات ماده 753 قانون مجازات اسلامی خواهند شد و در خصوص اشخاص حقوقی نیز ضمن این‌که مجازات مندرج در ماده 753 لحاظ می‌شود، شرکت تجاری یا موسسه متخلف نیز لغو امتیاز و تعطیل خواهد شد.

 برخورد قانونی با فروشندگان فیلترشکن

طبق این طرح، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات وظیفه دارد همواره این نرم افزارها را شناسایی و از دسترس خارج کرده و همچنین متخلفان را به دستگاه قضایی معرفی کند. قوه قضائیه نیز با متخلفان بر اساس مجازات تعیین شده در ماده 753 قانون مجازات اسلامی برخورد خواهد کرد.

گفتنی است طبق قانون 753 مجازات اسلامی، هر فردی که نرم افزارهای غیرقانونی را تولید، منتشر، توزیع و معامله کند، به حبس از 91 روز تا یک سال یا جزای نقدی از 5 میلیون ریال تا 20 میلیون ریال یا هر دو مجازات را محکوم خواهد شد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

 1. چشم عباس آقا اگه بودین حتما برخورد کنید مثل ماهواره جمع کردن خخخخ

 2. هاشم قلی زاده اورجینال

  زندگی که من میشناسم دو تا بعد داره
  یه بعده تکنولوژی و اختراعات و فناوری …
  یه بعده معنوی و تعالی …
  حاجی ؟
  تو کدوم بعد فعالی ؟؟؟
  چی میگی کلا ؟؟؟
  این از خرد و معنویاتت ..
  اینم از خلاقیتت …
  روح حتما باید در یکی از حوزه ها خلاقیت داشته باشه ،
  یه درجه کم تر از روح داریم اسمش انگله …انگلا فقط مصرف کننده هستن و محیط خودشونو الوده میکنن و اشکال حیات رو به بردگی میگیرن ..
  خب اینم بیوت
  فک کنم خودتو شناختی