کیا سلتوس 2023

بیلبوردهای تبلیغاتی کیا سلتوس 2023 در تهران اکران شد

بیلبوردهای تبلیغاتی کیا سلتوس 2023 به‌عنوان شاسی بلند وارداتی جدید بازار ایران توسط شرکت کوشا خودرو در شهر تهران به نمایش درآمد.

شرکت کوشا خودرو پس از نصب بیلبوردهای تبلیغاتی از خودرو کیا سراتو 2023 وارداتی، به‌تازگی بیلبوردهای تبلیغاتی کیا سلتوس 2023 وارداتی را به‌شکل گسترده در چند نقطه از شهر تهران به نمایش گذاشت. کیا سلتوس یک شاسی بلند جمع‌وجور اقتصادی محسوب می‌شود که با وجود اقتصادی بودن از مشخصات مناسبی بهره می‌برد.

کیا سلتوس 2023 در راه است

کیا سلتوس 2023

کیا سلتوس که یک رده پایین‌تر از اسپورتیج بوده نسبت به آن از لحاظ ظاهری ساده‌تر به‌نظر می‌رسد. البته این خودرو همچنان از عناصر طراحی برند کیا از جمله طراحی معروف پوزه ببر در جلو بهره می‌برد.

کیا سلتوس 2023

طراحان با استفاده از جلوپنجره‌ای مشابه سایر محصولات این خودروساز، چراغ‌های بزرگ مشابه کیا سورنتو و عناصر کرومی در نمای جلو و سپر توانستند این خودرو را بیش از پیش جذاب‌تر کنند.

کیا سلتوس 2023

طراحان برای نمای عقب کیا سلتوس 2023 نیز طراحی هماهنگ با سایر بخش‌های خودرو در نظر گرفتند. از ویژگی‌های طراحی این بخش می‌توان به چراغ‌های به‌هم متصل با گرافیک پیچیده، سپر جذاب و خروجی‌های اگزوز کرومی اشاره کرد.

Kia Seltos

این خودرو به یک موتور 1.6 لیتری تنفس طبیعی مجهز شده که می‌تواند قدرتی برابر با 121 اسب بخار و گشتاور 151 نیوتن‌متر را تولید کند. پیشرانه تنفس طبیعی این خودرو نسبت به خودروهای دارای توربوشارژر برای مالکان مشکلات نگهداری کمتری را به همراه خواهد داشت. قدرت تولید شده از این پیشرانه نیز توسط گیربکس 6 سرعته AT به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود که نسبت به گیربکس CVT در شاسی بلندهای چینی در ایران عملکرد بهتری دارد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*