پلی استیشن 6

تاریخ رونمایی از پلی استیشن 6 تایید شد

به‌نقل از یک سند لو رفته، سونی از حالا فکر عرضه پلی استیشن 6 – PS6 را در سر دارد و تاریخ عرضه نسل بعدی کنسول خود را نیز تعیین کرده است.

به‌نظر می‌رسد سونی در حال برنامه‌ریزی برای عرضه نسل بعدی کنسول خود، پلی استیشن 6 است. براساس یک سند لو رفته از این شرکت ژاپنی، عرضه PS6 در سال 2027 اتفاق خواهد افتاد.

این سند به‌عنوان بخشی از تحقیقات اداره رقابت و بازار بریتانیا در مورد خرید 68 میلیارد دلاری اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت منتشر شده که سونی پیش‌تر مخالفت خود را با این معامله اعلام کرده بود. در این سند 22 صفحه‌ای آمده که سونی اعتقاد دارد معامله مذکور به رقابت، بازیگران صنعت و کاربران آسیب می‌رساند.

به گفته مایکروسافت، این ادغام رقابت را بر بازاری که سونی مدت‌هاست بر آن تسلط داشته، افزایش می‌دهد. این غول آمریکایی هم‌چنین اذعان کرد که عناوین انحصاری PS5 به بازی‌های انحصاری Xbox برتری دارند.

پلی استیشن 5

در ادامه این سند، سونی عنوان کرده که با خرید مایکروسافت، دسترسی این شرکت به بازی‌های Call of Duty و سایر عناوین اکتیویژن بلیزارد متوقف خواهد شد. علی‌رغم اینکه تاریخ عرضه پلی استیشن 6 به‌طور محرمانه باقی می‌ماند، اما طبق گزارش‌ها، سونی در این باره به‌طور خاص سال 2027 را به‌عنوان تاریخ عرضه کنسول آینده خود در نظر گرفته است. با این تفاسیر، PS6 هفت سال پس از عرضه پلی استیشن 5 وارد بازار خواهد شد.

سونی هم‌چنین در حال آماده شدن برای معرفی نسخه اسلیم PS5 در اوایل سال آینده است. این کنسول دارای یک درایو دیسک با قابلیت جداسازی است و ابعادی منحصر به‌فردی خواهد داشت.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*