دانگ فنگ یی ژوان مکس

احتمال ورود سدان دانگ فنگ یی ژوان مکس به بازار ایران

خبرها حاکی از آن است که ایران خودرو قصد دارد دانگ فنگ یی ژوان مکس را به بازار ایران عرضه کند. در ادامه با مشخصات این سدان چینی آشنا خواهیم شد.

طبق شنیده‌ها، گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تکمیل سبد محصولات خود قصد دارد سدان سایز D دانگ فنگ یی ژوان مکس را به بازار ایران عرضه کند. این خودرو که در برخی بازارها با نام یی شوئن مکس نیز شناخته می‌شود به‌شکل مونتاژی و در دو تیپ بنزینی و هیبریدی در نیمه نخست سال 1402 به بازار ایران راه پیدا خواهد کرد.

مشخصات دانگ فنگ یی ژوان مکس

دانگ فنگ یی ژوان مکس

یی ژوان مکس دارای طول 4797 میلی‌متر، عرض 1870 میلی‌متر، ارتفاع 1475 میلی‌متر و فاصله محوری 2770 میلی‌متر بوده که چنین ارقامی نشان می‌دهد سدان جدید ایران خودرو از لحاظ ابعادی در جایگاه بالاتری نسبت به چری آریزو 8 مدیران خودرو قرار دارد.

دانگ فنگ یی ژوان مکس

دانگ فنگ یی ژوان مکس در مدل بنزینی از یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژ GDI بهره می‌برد که می‌تواند قدرتی برابر با 197 اسب بخار و گشتاور 300 نویتن‌متر را به تولید برساند. قدرت تولید شده از این پیشرانه نیز توسط گیربکس 7 سرعته DCT تر به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

دانگ فنگ یی ژوان مکس

این سدان چینی در مدل هیبریدی نیز از یک موتور 1.5 لیتری توربوشارژ به‌همراه یک پیشرانه برقی بهره می‌برد که در مجموع می‌توانند قدرتی برابر با 340 اسب بخار را به تولید برساند. یک گیربکس CVT نیز وظیفه انتقال قدرت از پیشرانه به چرخ‌ها را بر عهده دارد.

Dongfeng Yixuan Max

نسخه فول این سدان از امکاناتی چون تریم چرمی کابین، سامانه استارت/استاپ، سقف پانورامیک، سامانه ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای به‌همراه ترمز پارک برقی و اتوهولد، جک برقی صندوق عقب، سیستم نمایش فشار باد تایرها، باز و بسته کردن و تنظیم آینه‌های جانبی به‌صورت برقی و متصل به گرم‌کن، سیستم تهویه مجزا بین ردیف اول و دوم، صندلی راننده دارای حافظه سه حالته و تنظیم گودی کمر، تنظیم برقی صندلی‌های ردیف اول همراه با سردکن و گرم‌کن صندلی‌ها بهره می‌برد.

Dongfeng Yixuan Max

از سایر امکانات ایمنی این خودرو می‌توان دوربین 360 درجه با حالت نمایش 3D، شش ایربگ ایمنی به سامانه کنترل پایداری و کنترل کشش، ترمز اضطراری خودکار، رادار تصادف از جلو، سیستم نوربالا خودکار، سیستم کمکی کروز هوشمند، کروز کنترل هوشمند تطبیقی، سیستم کمکی حرکت در ترافیک، سیستم کمکی ماندن در بین خطوط، رادار نقطه کور، رادار تصادف از عقب، سیستم هشدار خروج از خط، سیستم هشدار و پیش‌بینی برخورد در اثر تغییر لاین اشاره کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. سلام داداش کدوم چرخها عقب یا جلو یا هر چهار چرخ