شرایط فروش سایپا

شرایط فروش سایپا در دهه فجر 1401 اعلام شد

شرایط فروش سایپا در دهه فجر 1401 اعلام شد. در این طرح، ساینا اس دوگانه سوز، کوییک مدل GX و کوییک R به بازار عرضه می‌شوند.

گروه خودروسازی سایپا قصد دارد به مناسبت دهه فجر از ساعت 9 صبح روز پنجشنبه 13 بهمن 1401 خودروهای ساینا اس دوگانه سوز، کوییک مدل GX، کوییک آر اتوماتیک و کوییک آر مدل GX را در قالب طرح فروش پیش فروش یک ساله به فروش برساند. متقاضیانی که دارای حساب وکالتی با موجودی به میزان مبلغ درج شده در بخشنامه برای خرید خودرو مورد نظر باشند، می‌توانند با ورود به سایت فروش سایپا بعد از ثبت اطلاعات شخصی، دریافت کد کاربری و رمز عبور فرایند انتخاب خودرو و ثبت نام را انجام دهند.

گفتنی است متقاضیانی در این طرح می‌توانند ثبت نام کنند که تا ساعت 15 روز چهارشنبه 12 بهمن 1401 تمام فرایندهای اعلام شده را انجام دهند. البته امکان پیش ثبت نام در طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت از ساعت 9 صبح روز یکشنبه 16 بهمن به مدت 3 روز برای متقاضیان فراهم شده و فرایند فروش از طریق تعریف حساب وکالتی شامل متقاضیان طرح قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت نخواهد شد.

شرایط فروش سایپا – دهه فجر 1401

شرایط فروش سایپا

در این طرح ساینا اس دوگانه سوز با مبلغ پیش پرداخت 142 میلیون و 500 هزار تومان، کوییک مدل GX با پیش پرداخت 112 میلیون و 650 هزار تومان، کوییک R اتوماتیک با پیش پرداخت 148 میلیون و 675 هزار تومان و کوییک R مدل GX با پیش پرداخت 117 میلیون و 623 هزار تومان به فروش می‌رسند. در این طرح سود مشارکت 10 درصد و سود انصراف نیز 7 درصد در نظر گرفته شده است.

موعد تحویل ساینا اس دوگانه سوز آبان الی بهمن 1402 و موعد تحویل خودروهای کوییک این طرح نیز مهر الی بهمن 1402 اعلام شده است. قیمت این خودروها نیز همان قیمت روز خودرو در زمان تحویل مندرج در قرارداد مشتریان خواهد بود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*