آیفون های تقلبی

جولان آیفون های تقلبی در بازار ایران؛ مراقب باشید

رئیس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی و ارتباطی و لوازم جانبی استان تهران از وجود آیفون های تقلبی در بازار ایران خبر داد.

مهدی محبی، رئیس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی و ارتباطی و لوازم جانبی استان تهران با اعلام این‌که آیفون های تقلبی متعددی در بازار وجود دارد، گفت گوشی های آیفون 14 کپی معمولا به شکل قاچاق وارد کشور می‌شوند که سریال‌های جعلی دارند و فروش آنها نیز غیرقانونی است. وی با اعلام این‌که فروش این گوشی ها را غیرقانونی می‌دانیم، گفت اگر کاربران شکایت کنند ما نیز حکم صادر خواهیم کرد.

مراقب آیفون های تقلبی باشید

رئیس اتحادیه صنف دستگاه‌های مخابراتی و ارتباطی و لوازم جانبی استان تهران عنوان کرد رجیستری آیفون های 14 کپی به دلیل این‌که به‌شکل قاچاق وارد کشور می‌شوند، جعلی است. وی همچنین گفت گوشی فیک و قاچاق به دلیل قانونی نبودن رجیستری با قطعی مواجه خواهد شد و ما نیز با شناسایی مکان‌هایی که گوشی های کپی به فروش می‌رسانند آنها را به سازمان صمت معرفی خواهیم کرد.

محبی در ادامه بیان کرد مردم باید در زمان خرید گوشی موبایل حتما از طریق #7777* استعلام بگیرند تا از مشخصات گوشی مانند مدل و واردکننده آن مطلع شوند. از این رو با یک استعلام ساده می‌تواند تقلبی و کپی بودن یک گوشی را تشخیص داد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*