واتساپ یکی از بهترین قابلیت های تلگرام را می‌دزدد!

اپلیکیشن واتساپ به‌زودی یکی از بهترین قابلیت های تلگرام را دریافت می‌کند. پین کردن پیام ها در صفحات چت واتساپ به‌زودی امکان‌پذیر می‌شود.

اپلیکیشن پیام‌رسان واتساپ علیرغم محبوبیت بالا و پایگاه کاربران عظیمی که دارد، از نظر امکانات به اندازه تلگرام غنی نیست. با این حال متا به‌عنوان صاحب این اپلیکیشن از سال گذشته اعمال تغییرات بزرگ در پیام‌رسان خودش را از سال گذشته آغاز کرده و شاهد اضافه شدن امکانات جدید زیادی به WhatsApp‌ بوده‌ایم. حالا خبر می‌رسد که این پیام رسان به‌زودی یکی از بهترین قابلیت های تلگرام را از آن خواهد دزدید. و آن چیزی نیست به جز امکان پین کردن پیام ها در یک صفحه چت!

قابلیت «پین کردن پیام در صفحه چت» به واتساپ اضافه می‌شود

وب‌سایت WABetaInfo در گزارشی مدعی شده که پیام‌رسان متعلق به متا در حال کار روی قابلیتی در نسخه بتا ۲.۲۳.۳.۱۷ اپلیکیشن اندرویدی واتساپ بیزینس است که به کاربران اجازه پین کردن پیام در صفحه چت را می‌دهد. تصویر اسکرین شاتی که این وب سایت منتشر کرده به‌وضوح نشان می‌دهد که شما با بروزرسانی اپلیکیشن واتساپ خود به آخرین نسخه آزمایشی، می‌توانید از این قابلیت بهره‌مند شوید.

واتساپ پین کردن پیام

تأیید پین کردن پیام در واتساپ با این عکس

سنجاق کردن پیام‌ها، قابلیت خیلی مفیدی برای گروه‌های چت واتساپی است. این کمک می‌کند تمرکز روی سوژه مهمی در یک چت باقی بماند و با اضافه شدن پیام‌های جدید، این سوژه به‌دست فراموشی سپرده نشود.

البته این قابلیت برای پیام‌رسان‌ها جدید هم نیست. تلگرام سال‌هاست که چنین چیزی را در اختیار کاربرانش می‌گذارد. حتی از این بهتر، می‌توانید در تلگرام به جای یک پیام، چندین پیام را به بالای صفحه چت گروه‌ها سنجاق کنید. اما این تنها قابلیت جدیدی نیست که واتساپ روی آن کار می‌کند. همانطور که می‌دانید، عکس‌ها در پیام‌رسان واتساپ موقع اشتراک‌گذاری، با افول کیفیت مواجه می‌شوند. این شرکت به‌دنبال توسعه گزینه‌ای است که به‌کاربرانش اجازه می‌دهد عکس‌ها را با حداکثر کیفیت ممکن ارسال کنند. چیزی که سال‌هاست طرفداران واتساپ در انتظارش هستند.

واتساپ می‌خواهد قابلیت سنجاق کردن پیام‌ها را به صفحات چت و گروه‌ها اضافه کند. ولی مشخص نیست که چه زمانی این اتفاق رخ خواهد داد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*