وان پلاس بادز پرو ۲ هانس زیمر

وان پلاس بادز پرو ۲ توسط هانس زیمر افسانه‌ای تنظیم می‌شود

هانس زیمر، آهنگساز افسانه‌ای فیلم‌های هالیوودی قرار است اکولایزر مخصوص خودش را برای ایرباد بی‌سیم وان پلاس بادز پرو ۲ – OnePlus Buds Pro 2 تنظیم کند.

ظرف چند روز آینده، هندزفری بلوتوثی OnePlus Buds Pro 2 رسماً رونمایی می‌شود. اما پیش از رونمایی رسمی، وان پلاس جزئیات جذابی از این محصول را ارائه کرده است. این کمپانی تأیید کرده که Master EQ ایرباد وان پلاس بادز پرو ۲ توسط یکی از برجسته‌ترین ستارگان آهنگ‌سازی هالیوودی، هانس زیمر تنظیم خواهد شد. او کسی است که موسیقی فیلم‌های محبوبی همچون سه‌گانه بتمن: شوالیه تاریکی و تاپ گان: ماوریک را ساخته است.

هانس زیمر با وان پلاس بادز پرو ۲ چه خواهد کرد؟

اکولایزر اصلی که توسط این آهنگساز افسانه‌ای برای ایرباد وان پلاس تنظیم می‌شود، “Soundscape” نام خواهد داشت. اکولایزری که فرکانس‌های پایین کمتری نسبت به تنظیمات اصلی داشته و همچنین میدان صوتی روشن‌تر و گسترده‌تری را ارائه می‌کند. به‌ادعای گوشی‌ساز چینی، Master EQ به کاربران اجازه لذت بردن از صدای ارکسترال کامل کلاسیک و موسیقی‌های چندبعدی یک فیلم اکشن را خواهد داد.

وان پلاس بادز پرو ۲ هانس زیمر

ایرباد بی‌سیم وان پلاس بادز پرو ۲

اکولایزر، ابزاری است که به‌شما اجازه می‌دهد صدای قابل پخش از خروجی ایرباد یا یک اسپیکر را به‌دلخواه خود دربیاورید. از این ابزار می‌توان برای تنظیم قدرت دامنه‌های فرکانسی مختلف در محدوده فرکانسی کامل یک دستگاه خروجی استفاده کرد. در این همکاری، زیمر بخشی از موسیقی متن اصلی فیلم Rush را با تجهیزات صدای فضایی ادغام کرده است که به‌کاربران اجازه می‌دهد حداکثر توانایی ایرباد بی‌سیم وان پلاس بادز پرو ۲ در پخش صداهای فضایی را تجربه کنند.

کمپانی OnePlus همچنین تأیید کرده که بادز ۲ یکی از اولین ایربادهای بی‌سیم TWS در جهان است که از نشان اختصاصی Spatial Audio کمپانی گوگل بهره می‌برد. این ایرباد می‌تواند تجربه صوتی فضایی سفارشی شده‌ای را از طریق یک میدان صوتی وسیع و آوازهایی شفاف، در اختیار کاربرانش بگذارد.

وان پلاس می‌گوید در حال همکاری با دیگر آهنگسازان مطرح جهان برای اکولایزرهای سفارشی بیشتری است. پس به غیر از Hans Zimmer، منتظر نام‌های بزرگ دیگری هم باشید.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*