رفتن به مریخ

کنایه بیل گیتس به ایلان ماسک: به جای رفتن به مریخ، بهتر است واکسن بسازیم

بیل گیتس به تازگی طی مصاحبه‌ای خطاب به ایلان ماسک اعلام کرد به جای رفتن به مریخ، بهتر است برای نجات بشر واکسن بسازیم.

بیل گیتس که به‌عنوان بنیانگذار مایکروسافت و یکی از ثروتمندترین افراد در جهان شناخته می‌شود به‌تازگی طی مصاحبه‌ای عنوان کرد ایلان ماسک روزی به یک انسان‌دوست بزرگ در جهان تبدیل خواهد شد؛ چرا که اقدامات او نظیر شرکت خودروسازی تسلا نیز یک اقدام بشردوستانه محسوب می‌شود و تاثیر مثبتی در جهان دارد.

کمک به ساخت واکسن بهتر از رفتن به مریخ است

بنیانگذار مایکروسافت در ادامه گفته‌های خود بیان کرد سفر به مریخ استفاده خوبی از پول محسوب نمی‌شود؛ چرا که می‌توان با 1000 دلار و خرید واکسن سرخک جان بسیاری از افراد را نجات داد. از این رو بر این باورم که به جای رفتن به مریخ بهتر است با تولید واکسن‌های نجات‌دهنده به انسان‌ها کمک کنیم.

بیل گیتس در بخش دیگری از گفته‌های خود تاکید کرد بر این باورم ایلان ماسک به جز چند بار رفتن به مریخ سایر پول‌های خود را برای خودش خرج نخواهد کرد و سرانجام به یک انسان‌دوست بزرگ در جهان تبدیل خواهد شد.

رفتن به مریخ

گفتنی است بنیاد بیل و ملیندا گیتس که سال‌ها قبل تاسیس شده تاکنون برای تحقیق، توسعه و تحویل واکسن به فقیرترین کشورهای جهان میلیاردها دلار هزینه کرده و اکنون سعی دارد با میلیاردها دلار سرمایه‌گذاری به شکل کامل بیماری فلج اطفال را در سراسر جهان ریشه‌کن کند.

علاوه بر این، گیتس به همراه همسر سابقش یعنی ملیندا فرنچ گیتس و وارن بافت موسسه Giving Pledge را تاسیس کردند که به واسطه آن برخی از ثروتمندترین افراد جهان وعده دادند تا بخشی از دارایی خود را برای کمک به بشر اختصاص دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

یک دیدگاه

  1. این یهودی کثیف چقدربیشرم وحیاوپرروهست!بیل گیتس خبیث توباکمک اون بنیاد دیویدراکفلر،وهمدست جنایتکارتو«اکویلس آلیانس»ویروس کروناطراحی کردی!بعدبا فروش سهام واکسن سازی فایزرومدورناصاحب ملیاردهاپول شدی!غیرازفروش تبلت ولپ تاپ شرکت مایکروسافت به مردم درایام قرنطینه!غیرازاین همه به قتل رساندن میلیونهانفردرکشورهای«هدف»توسط ویروس آزمایشگاه سری بیولوژی وغیرانسانی مخفی نظیرکشور«اکراین»باهدف به راه انداختن جنگ جهانی سوم!همانطورکه یهود خبیث وشرورباعث وسرآغازجنگ جهانی دوم بود