دنا پلاس جوانان

تولید دنا پلاس جوانان آغاز شد؛ فول آپشن با موتور قدرتمند EFP

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از تولید انبوه دنا پلاس جوانان خبر داد. دنا پلاس توربو اتوماتیک جدید اکنون از موتور قدرتمند EFP بهره می‌برد.

مهدی خطیبی، مدیرعامل گروه خودوسازی ایران خودرو با اعلام این‌که تولد انبوه دنا پلاس جوانان آغاز شده، گفت دنا پلاس اکنون از قوای محرکه جدید (شامل پیشرانه جدید پرقدرت EFP با گشتاور 240 نیوتن‌متر و گیربکس 6 سرعته)، مصرف سوخت یک لیتر کمتر از قبل و سامانه برق و الکتریکی متعلق به این شرکت خودروسازی بهره می‌برد.

مدیرعامل گروه خودوسازی ایران خودرو در ادامه با اعلام این‌که تک نود بودن یکی از مزایای اصلی سامانه برق و الکترونیک ایران خودرو بوده، گفت کلیه کارکردها توسط یک نود انجام می‌شود و به همین دلیل سرعت پردازش توسط این سامانه نسبت به سامانه‌های قبلی به‌میزان چشمگیری افزایش پیدا کرده است. همچنین با این سامانه می‌توان امکانات جدیدی را به این محصولات اضافه کرد.

تغییرات مهم دنا پلاس جوانان

دنا پلاس جوانان

کیانوش پورمجیب، قائم‌مقام تامین و تولید گروه صنعتی ایران خودرو از امکانات محصولات جدید این گروه خودروسازی از جمله دنا پلاس به صندوق‌پران به‌وسیله پا، کنترل پایداری الکترونیکی، پایش فشار باد تایر، سنسور نور و باران، سامانه تعویض بهینه دنده، ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای اشاره کرد.

قائم‌مقام تامین و تولید گروه صنعتی ایران خودرو با اعلام این‌که دنا و تارا توانستند استاندارد ایمنی برخورد با عابر پیاده را با موفقیت پشت‌سر بگذارنند، گفت برخی از تغییرات نیز طبق نتایج نظرسنجی از مشتریان روی محصولات اعمال شده که از جمله آنها می‌توان به گرم‌کن صندلی، تغییر محل کلیدهای شیشه بالابر از کنسول میانی به روی درها، جعبه ذخیره‌کننده برخی محتویات برای صندلی عقب و جلو و همچنین تغییر گرافیک چراغ عقب اشاره کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. واقعا جوانان آخه؟
    چطوری با این سرعت میرن عقب؟ خلاقیت تعطیل یعنی؟
    پیکان جوانان در برابر دنا جوانان

  2. دنا جوانان نام پخته و قابل جذبه ای نیست قطعا کسی یا کسانی که این نام را انتخاب نموده اند بیشتر این دستاورد را به سخره گرفته اند و می شود از نامهای دنا آپدیت یا دنا glx یا gl یا اسامی مشابه و برازنده تر استفاده نمود ، تا اینکه گزینه ای برای سوژه سازی ها شود

    • ضمن اینکه اگر واقعا تولید خودروی با کیفیت مد نظر هست باید برای انچه که تولید می کنید ارزش قائل باشید و اون پلاستیک خشک های روی داشبورد را با متریال باکیفیت جایگزین کنید