کالبدشکافی آنر مجیک Vs

کالبدشکافی آنر مجیک Vs را تماشا کنید

در آستانه ورود آنر مجیک وی اس – Honor Magic Vs به بازارهای جهانی، ویدیوی کالبدشکافی آن منتشر شده است. ببینید در دل این گوشی منعطف، چه می‌گذرد.

آنر در پاییز گذشته، گوشی منعطف Magic Vs را معرفی کرد؛ ولی این محصول برای ورود به بازارهای بین‌المللی، ابتدا روز هشتم اسفند در کنگره جهانی موبایل به‌نمایش در خواهد آمد. به همین مناسبت، کمپانی چینی نمونه پیش‌تولید آنر مجیک Vs را برای کالبدشکافی، در اختیار کانال یوتیوب JerryRigEverything قرار داده است.

اینجا برای نخستین بار، می‌توانیم با «طراحی 4 قطعه‌ای» آنر آشنا شویم؛ یعنی کاهش تعداد قطعات داخلی لولا از 92 به 4 که اتفاقا، هیچ شکافی هم بین دو قسمت صفحه نمایش باقی نمی‌گذارد (برخلاف گلکسی زد فولد 4)!

راوی در این ویدیو توضیح می‌دهد که چگونه آنر توانسته با ترکیب کردن قطعات فلزی و فریم پلاستیکی، نه تنها لولا را ساده‌تر؛ بلکه مقاوم‌تر و تا 62 درصد سبک‌تر از لولای آنر مجیک V بسازد. آنر برای صاف نگه داشتن صفحه نمایش بدون ایجاد چین‌خوردگی‌های ملموس، از میله‌های عمودی فلزی استفاده کرده است. باریک بودن این قطعات نیز سهم بسزایی در سبک ماندن کل مجموعه دارد.

جالب اینکه در بخشی از ویدیو، می‌بینید صفحه نمایش حتی با خارج شدن از جای خودش، هنوز کار می‌کند؛ البته قبل از اینکه بخش حساس آن، آسیب ببیند.

همچنین کالبدشکافی آنر مجیک Vs نشان می‌دهد که به‌رغم فقدان گواهینامه IP، برخی قطعات داخلی از جمله اسپیکر، شیار سیم‌کارت و پین‌های اتصال لولا به بدنه؛ تا حدی در برابر آب و غبار محافظت می‌شوند.

نکته قابل ذکر دیگر، وجود دو باتری درون دستگاه است؛ یکی با ظرفیت 2930mAh و دیگری 2070mAh که در مجموع، باتری 5000 میلی‌آمپر ساعتی گوشی را شکل می‌دهند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*