تماشا کنید: طرح مفهومی جدید آیفون ۷ با صفحه نمایش بدون حاشیه و iOS 10

آیفون ۷ کمپانی اپل یکی از هیجان انگیز ترین گوشی هایی است که امسال افراد بسیاری انتظار آمدن آن را می کشند.همین موضوع تخیل طراحان را برانگیخته و تاکنون شاهد انتشار کانسپت های بسیاری از این محصول بوده ایم.امروز هم طرح مفهومی جدیدی از آیفون ۷ مجهز به سیستم عامل iOS 10 و صفحه نمایش بدون حاشیه منتشر شده است.

همانطور که گفته شد، آیفون طراحی شده در این کانسپت جدید از صفحه نمایشی بدون حاشیه بهره می برد.که البته بعید به نظر می رسد در محصول واقعی شاهد چنین ویژگی باشیم اما بسیار جذاب است.همچنین در این طرح مفهومی که توسط iPhone-Tricks طراحی شده است، تاچ آی‌دی با صفحه نمایش یکپارچه شده که جذابیت آن را دوچندان کرده است.

اما بیش از طراحی ظاهری این دستگاه، قابلیت‌های که برای iOS 10 در نظر گرفته است جالب می‌باشد. اپل در نهایت با حضور ویجت‌ها در Notification Center موافقت کرد اما این طرح مفهومی تبدیل آیکون‌ها در صفحه نمایش اصلی به ویجت را نشان می‌دهد، که برای برنامه‌هایی همانند پیش بینی آب و هوا بسیار کاربردی است.

در iOS 10 این طرح، داک هم تغییراتی را داشته است و اپلیکیشن‌های بیشتری را در خود جای می‌دهد. همچنین با تلفیق صفحه نمایش و تاچ آی‌دی آیکون برنامه‌ها در تاچ آی‌دی نمایش داده می‌شوند و می‌توانید به آن‌ها از صفحه نمایش قفل دسترسی داشته باشید، و با swipe روی دکمه هوم می‌توانید به عقب بازگردید.

طرح فیزیکی این دستگاه مطمئناً به حقیقت نخواهد پیوست اما در کل طرح مفهومی جذابی به خصوص در حوزه ویژگی‌های iOS 10 است. در ادامه شما را به دیدن ویدیوی این طرح مفهومی دعوت می کنیم :

منبع : BGR

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

۳ دیدگاه

  1. به نظر من امکان لمس ناخواسته توی این حالت اینقدر زیاد میشه که نمیشه به راحتی همچین چیزی تولید کرد.

  2. چرا فیلم دانلود نمیشه ؟؟ اه

  3. هرچند این یه ایدست و احتمالا بعدا اجرایی میشه. اما تا همینجا که دیدم کلی لذت بردم…