رنو داستر

رنو داستر دوست داشتنی دوباره به ایران وارد می‌شود + مشخصات فنی و امکانات داچیا داستر

رنو داستر با دو پیشرانه به‌شکل وارداتی وارد ایران خواهد شد. در ادامه با مشخصات و امکانات داچیا داستر وارداتی – Renault dacia duster آشنا می‌شویم.

خبرها حاکی از آن است که یکی از شرکت‌های واردکننده برای واردات خودروهای داچیا از جمله داستر اقدام کرده و به‌زودی شاهد ورود مدل‌های اولیه این خودروها به ایران خواهیم بود. در همین راستا قصد داریم شما را با مشخصات و امکانات رنو داستر آشنا کنیم.

مشخصات فنی رنو داستر

رنو داستر

داچیا داستر در نسخه تک دیفرانسیل و با دو موتور 1 لیتری و 1.3 لیتری توربوشارژ به‌همراه گیربکس اتوماتیک برای ورود به ایران ثبت سفارش شده است. البته به احتمال زیاد در سری‌های بعدی نسخه دو دیفرانسیل آن نیز به بازار ایران راه پیدا خواهد کرد.

رنو داستر

پیشرانه 1 لیتری توربوشارژ 3 سیلندر این خودرو می‌تواند قدرتی برابر با 90 اسب بخار و گشتاور 160 نیوتن‌متر را به تولید برساند. موتور 1.3 لیتری توربوشارژ این خودرو نیز می‌تواند قدرتی برابر با 150 اسب بخار و گشتاور 250 نیوتن‌متر را تولید کند.

امکانات رفاهی و ایمنی داچیا داستر

رنو داستر

در حال حاضر مشخص نشده این خودرو با چه امکاناتی به بازار ایران راه پیدا خواهد کرد؛ اما از امکانات رفاهی و ایمنی مهم داچیا داستر در بازارهای جهانی می‌توان به ترمزهای ABS و EBD، تریم پارچه‌ای صندلی‌ها، سامانه کنترل سرعت خودرو در سراشیبی، چراغ‌های روز، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، سنسورهای هشداردهنده موانع در قسمت عقب خودرو، مانیتور لمسی همراه با دوربین عقب، سامانه استارت/ استاپ، سامانه ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای، سیستم کروز کنترل، رادار نقطه کور و سامانه کنترل پایداری اشاره کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*