قلم گلکسی نوت بعدی احتمالا به عنوان پایه نگهدارنده گوشی نیز استفاده خواهد شد

شاید لحظاتی باشد که آرزو کنید کاش گوشی شما دارای پایه بود تا بر روی یک میز آن را قرار داده و بدون نگهداری گوشی در دستان خود چت تصویری داشته و یا فیلمی را مشاهده کنید. البته این موضوع کمی برای طراحان سخت است که از یک پایه‌ی درون ساختی برای گوشی استفاده کنند. اما انگار طراحان قلم گلکسی نوت کاری کرده اند که قلم بتواند نقش پایه را نیز ایفا کند. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

همانطور که در مقدمه خواندید سامسونگ در حال پیدا کردن راه حلی برای طراحی یک پایه‌ی درون ساختی است. بر اساس پتنتی که توسط Patently Mobile کشف شده نشان می‌دهد که کمپانی کره‌ای می‌خواهد طوری قلم S Pen را طراحی کند که بتواند مانند یک پایه نیز برای گوشی گلکسی نوت ( Galaxy Note )  عمل کند. این طراحی به حالی‌ست که قلم از وسط تا شده و در پشت گوشی به حالت یک پایه قرار می‌گیرد که می‌توان زاویه‌ی آن را نیز تنظیم کرد تا دید‌های متفاوتی از صفحه نمایش داشت. همچنین می‌توان موبایل را در حالت Landscape قرار داد تا از تماشای ویدیوها لذت برده و نیازی به نگه داشتن گوشی در داستان خود نداشت.

مکانیزم این طراحی به این حالت است که نیمه‌ی قلم در گوشی قفل شده و نیمه‌ی دیگر نیز خم شده و مانند یک پایه عمل می‌کند. البته از قلم می‌توان استفاده‌های معمولی را انجام داد و بطور کامل نیز در گوشی جای داده می‌شود.

این طراحی نشان می‌دهد که نه تنها سامسونگ از ساخت سری گلکسی نوت دست نکشیده بلکه در نسل بعدی این گوشی ها که شاید گلکسی نوت ۶ ( Galaxy Note 6 ) نام داشته باشد، به دنبال ایجاد خلاقیت و ارتقای استفاده از آن نیز هست. نظر شما در مورد این پایه و طراحی خاص قلم استایلوس یا همان S Pen چیست؟ آیا از این طراحی خوشتان آمده است؟

قلم گلکسی نوت S امکان دارد بتواند نقش پایه را برای گوشی ایفا کند

منبع: sammobile

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

5 دیدگاه

 1. دیگه عادت ندارم مغرضانه قضاوت کنم و هر چی که به نظرم حق و درست بود گفتم.
  شنا ببخش که من تعصب به خرج ندادم، الکی به کل تمجید یا الکی به کل تحقیر نکردم.

 2. این دوست عزیز هم به میخ میزنه هم به نعل … :Worry:

 3. همینه.
  سامسونگ بجای کاری های احمقانه، اپل تریدیتاچ میزنه بعد سامی همونو فرت میاد تو محصول بعدیش میزنه (کپی کار هم لقب میگیره)
  بجاش بیاد رو داشته های خودش سرمایه کنه. اونارو پرورش بده، به کمال برسونو و خلاقیت و ابداع رو هم پشت هم اعمال کنه تو محصولاتش.
  هویت خودشو بسازه. همون کاری که خیلی وقت پیش اپل کرد. این راز موفقیت اپله.
  برای مثال:
  صفحه سوپر امولد. هر شرکت زرنگی! بود با همین یه عامل تو تبلیغات خودشو کشته بود. چرا؟ چون به حق یه برتریه.
  یا قابلیت اج که عالی بود اما حقیقتا نیاز به پرورش داره.
  یا سری نوت. خیلی باید سامی احمق باشه که بخواد سری نوت رو حذف کنه. حتی کسایی که از سامی خوششون نمیاد هم سری نوت رو تحسین میکنن. (منهای متعصب ها)
  در کل، کپی کاری های احمقانه اش حال ادمو بهم میزنه ولی به خاطر تلاش و پشتکارش و حالا راحت میشه گفت خلاقیت هاش، جای تحسین داره.

 4. فقط خدا کنه آبروی نت رو نبره، اونقدر محکم باشه که اگه احیانا گوشی به پشت افتاد قلم ۲۵۹ هزار تومنیش کج و کلاج نشه