استارت آپی که می خواهد با ارائه کنسول بازی Dreamcast 2، سگا را دوباره زنده کند

در دوران استارت آپ های جنون آمیز حال حاضر، یک پروژه وجود دارد که از مابقی دیوانه‌وارتر به نظر می‌رسد. به تازگی چند تن از طرفداران قدیمی کنسول‌های سگا دست به ایجاد یک استارت آپ با موضوع ساخت کنسول Dreamcast 2 زده‌اند، اما نکته‌ی جالب ماجرا این است که سگا از این موضوع خبر دارد اما واکنشی نداشته است. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

اگر از طرفداران قدیمی سگا و گیمرهای پا به سن گذاشته باشید حتما با کنسول خانگی Dreamcast آشنا هستید. کنسولی که به شکست ختم شد و سگا از ساخت سخت افزار کناره‌گیری کرد.

Bretie Wiseman و Joanne Freeman دو تن از سران پروژه Dream هستند که در مصاحبه‌ای با Twinfinite در مورد تجربه‌ی خود تاکنون صحبت کرده اند. Joanne در این باره گفته:

تقریبا زمان زیادی را فقط پای تلفن گذاشتم تا بتوانیم با یکی از سران سگا در این مورد صحبت کنم، زیرا پاسخ ایمیل ما را نداده بودند. مسئول پذیرش نیز از من درخواست می‌کرد تا تمام آنچه که می‌خواهم در مورد اش صحبت کنم را به او بگویم.

پس از تماس‌های مکرر بالاخره توانسته اند با چند تن از سران سگا ارتباط برقرار کنند که یکی از افراد بلندپایه‌ی SEGA Sammy نیز شامل آن‌ها می‌شود.

همه چیز در یک زمان کوتاه رخ داد، و در پایان، صحبت‌های تلفنی من با آن مقام بلندپایه تمام شد و ایشان به یکی از اعضای گروه ما پیامی فرستادند که وقتی پروژه‌ی ما به پایان رسید نمونه‌ای را برای ایشان بفرستیم تا بتوانند به مسئولین بالاتر آن را نشان دهند.

Joanne ادامه داد:

ما پیام‌هایی برای اشخاص دیگری نیز فرستادیم که بعضی‌ها جواب دادند و بعضی دیگر نیز خیر، اما تاکنون جواب منفی از سگا دریافت نکرده‌ایم و من با اطمینان صد در صدی می‌توانم بگویم که پاسخ‌ آن‌ها تا حدودی مثبت نیز بوده است.

باید گفت که این تیم در حال تولید یک پروپوزال است که اگر سگا آن را قبول کند می‌تواند یک کنسول Dreamcast 2 حرفه‌ای داشته باشد که قابل عرضه به بازار است. البته باید احتمال قبول نکردن پروپوزال را نیز در نظر گرفت.

البته به عنوان یک گیمر حرفه‌ای باید بگویم که بازگشت سگا به عرصه‌ی سخت افزار و بازار کنسول‌های خانگی می‌تواند یکی از بزرگ‌ترین سورپرایزهای سال باشد که خیلی‌ها را خوشحال خواهد کرد.

منبع: Gammingbolt

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*