دیوار و شیپور

پلیس: دیوار و شیپور مقصر اصلی افزایش قیمت مسکن هستند

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا گفت دو پلتفرم درج آگهی دیوار و شیپور در افزایش قیمت مسکن بیشترین دخالت را داشتند.

سردار علی نوروزی، رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا گفت طی همکاری با وزارت صمت و اتحادیه کسب و کارهای مجازی توانستیم دو پلتفرم را شناسایی کنیم که در افزایش قیمت مسکن بیشترین دخالت را داشتند. در همین راستا به آنها برای آخرین بار به‌شکل جدی اخطار دادیم.

نقش دیوار و شیپور در افزایش قیمت مسکن

رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا در ادامه گفته‌های خود بیان کرد دو پلتفرم درج آگهی دیوار و شیپور که در حوزه تعیین قیمت مسکن فعالیت می‌کنند را شناسایی کردیم که در افزایش قیمت مسکن بیشترین دخالت را داشتند. به این پلتفرم‌ها برای آخرین بار اخطار دادیم و آنها موظف هستند تا ابتدای مهرماه به درگاهی که وزارت راه و شهرسازی اعلام کرده متصل شوند. همچنین در صورت عدم اتصال به درگاه، طبق قانون با آنها برخورد خواهد شد.

لازم به ذکر است مدیرکل خدمات عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت دو هفته قبل درخواست کرد تا فعالیت این دو پلتفرم درج آگهی مسکن تعلیق شود.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

5 دیدگاه

  1. مقصر اصلی یک نفره و الان داره هر هر به ریش همه میخنده!

  2. از پشت کوه بیای بشی رئیس پلیس نظارت بر اماکن عمومی فراجا معلومه که مقصر گرانی رو دو تا وبسایت اعلام می کنی.

  3. همیشه وقتی دولت قیمت هارو افزایش میده برای سود و منفعت خودش به ضرر مردم . تقصیر رو گردن دیگران میندازه… س بگید تا سیاست رفتم برگشتم.. شوخوش

  4. به نظر من هم، اين سايتها در افزايش قيمتها مقصرند و بايد با آنها بطور قانوني برخورد شود و اين موضوعيه كه مسئولين نسبت به آن تا الان كوتاهي كرده اند

  5. مقصر دولت و مجلس انقلابی هستن با تورمی که ایجاد کردن