همراه اول

همراه اول در حاشیه نمایشگاه تحول صنعت خودرو دو تفاهم‌نامه راهبردی امضا کرد

همراه اول در حاشیه نمایشگاه تحول صنعت خودرو دو تفاهم‌نامه راهبردی شامل پیاده‌سازی سامانه تماس اضطراری و توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌و‌نقل پیشرفته امضا کرد.

اپراتور همراه اول ظهر امروز سه‌شنبه 23 آبان 1402 در حاشیه دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو دو تفاهم‌نامه راهبردی شامل پیاده‌سازی سامانه تماس اضطراری و توسعه فناوری‌های فضایی و حمل‌و‌نقل پیشرفته امضا کرد.

انعقاد دو تفاهم‌نامه راهبردی توسط همراه اول

همراه اول در حاشیه این نمایشگاه با ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان حمل و نقل و فضایی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، معاونت صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت، گروه صنعتی ایران خودرو، شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل و سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران یک تفاهم‌نامه همکاری با موضوع پیاده‌سازی سامانه تماس اضطراری امضا کرد.

همچنین بین مرکز تحقیق و توسعه همراه اول و ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری نیز یک تفاهم نامه همکاری به امضا رسید. در امضای این تفاهم‌نامه منوچهر منطقی (رئیس ستاد توسعه فناوری‌های فضایی و حمل و نقل پیشرفته معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری) و وحید شاه منصوری (رئیس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول) حضور داشتند.

مواردی چون همکاری در زمینه تحقیق و پژوهش، طراحی و توسعه فناوری‌ها و محصولات حوزه فناوری‌های حمل و نقل پیشرفته و فضایی با تکیه بر توانمندی‌ها و ظرفیت‌های دو طرف و توانمندسازی زیست بوم این حوزه به عنوان اهداف امضای این تفاهم‌نامه محسوب می‌شوند.

از مهم‌ترین محورهای این تفاهم‌نامه نیز می‌توان به شناسایی و معرفی نیازمندی‌های همراه اول در حوزه فناوری‌های مرتبط با حمل و نقل پیشرفته و فضایی، شناسایی و معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های این اپراتور برای توسعه فناوری‌ها و محصولات در موضوع تفاهم نامه، توسعه بازار برای محصولات مشترک توسعه داده شده در قالب‌هایی نظیر ایجاد کنسرسیوم‌، تضمین خرید، مشارکت استراتژیک، سرمایه‌گذاری مشترک، بازاریابی و بازارسازی برای محصولات و فناوری‌های مشترک توسعه داده شده و برگزاری رویدادهای نوآوری و فناوری با هدف شناسایی تیم‌های مستعد اشاره کرد.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*