صاحبان سهام همراه اول

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام همراه اول در 21 آذر برگزار می‌شود

مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام همراه اول در روز سه شنبه 21 آذر 1402 برگزار می‌شود. در این جلسه در خصوص افزایش سرمایه تصمیم‌گیری خواهد شد.

ساعت 9 صبح روز سه شنبه 21 آذر 1402 جلسه مجمع عمومی فوق العاده همراه اول در ساختمان ستاره ونک تهران برگزار خواهد شد. در این جلسه در خصوص افزایش سرمایه تصمیم‌گیری خواهد شد و همراه اول نیز از تمامی سهامداران، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحبان سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی برای شرکت در این جلسه دعوت کرده است.

برگزاری مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام همراه اول

در این جلسه علاوه بر تصمیم‌گیری در خصوص افزایش سرمایه، در مورد اصلاح مفاد اساسنامه شرکت بر اساس نمونه مصوب اساسنامه سازمان بورس و همچنین سایر مواردی که در صلاحیت تصمیم‌گیری مجمع عمومی فوق العاده است، بحث می‌شود.

همراه اول طبق قانون تجارت عنوان کرد آن دسته از سهامدارانی که تمایل دارند در این جلسه حضور پیدا کنند، باید کارت ملی برای اشخاص حقیقی، وکالت‌نامه رسمی برای نمايندگان سهامداران و معرفی نامه معتبر کتبی برای نمايندگان اشخاص حقوقی به‌همراه کارت ملی شخص معرفی شده را همراه خود داشته باشند.

علاوه بر این، شرکت‌کنندگان باید در ساعات اداری روز یکشنبه 19 آذر و روز دوشنبه 20 آذر به آدرس تهران، ميدان ونک، خيابان ملاصدرا، جنب سازمان بورس و اوراق بهادار، پلاک 17، طبقه دوم، واحد 5، اداره امور سهام شرکت ارتباطات سیار ایران مراجعه کرده و برگه حضور در جلسه را دریافت کنند.

گفتنی است اپراتور همراه اول با هدف رفاه حال سهامدارن خود امکانی را فراهم کرده تا بتوانند از روز سه شنبه صبح این مجمع را به‌شکل آنلاین از طریق سایت live.mci.ir تماشا کنند.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*