بیشترین کلمات جستجو شده گوگل

گوگل لیست بیشترین کلمات جستجو شده توسط کاربران در سال ۲۰۲۳ را منتشر کرد

بیشترین کلمات سرچ شده در گوگل در سال 2023 چیست؟ گوگل طبق عادت همیشه برای سال 2023 هم لیست بیشترین کلمات جستجو شده توسط کاربران را منتشر کرد.

گوگل طبق عادت هر ساله خود، لیستی از کلماتی که مردم جهان در دسته‌بندی‌های گوناگون آنها را جستجو کرده‌اند را منتشر کرد. هدف از انتشار این لیست، نشان دادن این است که مردم جهان در طول سال 2023 به چه مطالبی بیشتر علاقه‌مند بوده‌اند و چه مطالبی را بیشتر دنبال کرده‌اند.

بیشترین کلمات جستجو شده گوگل در سال 2023

این لیست در دسته‌بندی‌های مختلف تقسیم شده است تا موضوعات، به‌راحتی تفکیک شوند.

بیشترین کلمات سرچ شده گوگل در بخش اخبار

در بخش اخبار، رتبه‌های اول تا پنجم بیشترین جستجو، به‌ترتیب متعلق به عبارات «جنگ در غزه»، «زیردریایی تایتانیک»، «زمین‌لرزه ترکیه»، «طوفان هیلاری» و «طوفان ایدالیا» می‌باشند.

بیشترین نام افراد جستجو شده گوگل در سال 2023

برای فهرست افراد سرشناس، بیشترین نام‌های جستجو شده، به ترتیب متعلق به «دامار هملین» (بازیکن فوتبال آمریکایی)، «جرمی رنر» (هنرپیشه)، «اندرو تیت» (چهره جنجالی شبکه‌های اجتماعی)، «کیلیان امباپه» (بازیکن فوتبال تیم ملی فرانسه) و «تراویس کلسی» (بازیکن فوتبال آمریکایی) است.

بیشترین کلمات سرچ شده گوگل در بخش هنری (فیلم، سریال و موسیقی)

در بخش هنری، بیشترین فیلم‌های سینمایی جستجو شده به‌ترتیب فیلم‌های «باربی»، «اوپنهایمر»، «جوان»، «ساند آو فریدام» و «جان ویک: چپتر 4» بوده‌اند. در ادامه این بخش، سریال‌های «لست آو آس»، «ونزدی»، «جینی اند جورجیا»، «وان پیس» و «کالیدوسکوپ» هم بیشترین سریال‌های جستجو شده در گوگل بوده‌اند. در بخش موسیقی دسته‌بندی هنر، عنوان پرجستجوترین آهنگ، به Idol از Yoasobi اختصاص پیدا کرد و پرجستجوترین خواننده نیز «شکیرا» معرفی شد.

پرجستجوترین بازی سال 2023

گوگل بازی Hogwarts Legacy را به‌عنوان پرجستجوترین بازی سال 2023 معرفی کرد.

بیشترین کلمات جستجو شده توسط کاربران در بخش ورزشی

برای بخش تیم‌های ورزشی، تیم «اینتر میامی» با حضور لیونل مسی به پرجستجوترین باشگاه فوتبال سال در گوگل تبدیل شد. رتبه‌های بعدی نیز به تیم‌های «لس‌آنجلس لیکرز»، «النصر»، «منچستر سیتی» و «میامی هیت» رسیدند.

و بیشتر…

همچنین گوگل در بخش جدیدی به‌مناسبت سالروز تولد خود از دسته‌بندی جدیدی نیز رونمایی کرده است که در آن از سال 2004، یعنی از زمانی‌که گوگل اقدام به ثبت عبارات ترند شده کرده، پرجستجوترین عبارات تاکنون را نشان می‌دهد. در بخش پرجستجوترین ورزشکار، «کریستیانو رونالدو» و در بخش پرجستجوترین فیلم یا سریال، «هری پاتر» خودنمایی می‌کنند. انیمه Naruto: Shippuden نیز بیشترین جستجو را در بین انیمه‌ها داشته است.

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*