آیفون ۷ پرو با دوربین دوگانه می تواند محصول بزرگ بعدی اپل باشد

آیفون ۷، آیفون ۷ پلاس و آیفون ۵se محتمل ترین نام‌هایی هستند که برای نسل بعدی اسمارت فون‌های اپل شنیده میشوند. اما صبر کنید! اینها که میشود ادامه‌ی همان نسل قبلی و همان روند تکراری. پس چه چیزی قرار است کاربران را شیفته و مجذوب خودش کند؟جواب تنها در یک نام خلاصه میشود: آیفون ۷ پرو ( iphone 7 Pro ). در ادامه با گجت نیوز همراه شوید.

اپل بعد از معرفی پسوند پرو در نسل جدید آیپدهای خود، به نظر میرسد قصد دارد این عنوان اشرافی را به آیفون‌های خودش هم اعطا کند و محصول بزرگ بعدی را از نسل آیفون و با این لقب تولید کند. گفته میشود آیفون ۷ نیز همچون آیفون ۶ و ۶اس، در دو سایز متفاوت تولید خواهد شد اما به جای آیفون ۷ پلاس، اپل قرار است از نام آیفون ۷ پرو استفاده کند و برادر بزرگتر را به یک محصول ویژه‌تر تبدیل کند.

اما آیفون ۷ پرو باید دارای چه خصوصیتی باشد که به یک محصول ویژه تبدیل شود؟ اپل پیش از این و در نسل‌های قبلی قدرت پردازش و رم را افزایش داده ، پیکسل‌های صفحه نمایش را چند برابر کرده و حسگرهای بیوزیستی و تاچ آیدی را جایگذاری کرده است.همچنین به نظر میرسد نوبتی هم که باشد نوبت دوربین آیفون است که دستخوش یک تغییر بزرگ شود و به برنگ برنده‌ی آیفون ۷ پرو تبدیل شود.

iPhone-7-Pro

دوربین آیفون چگونه قرار است تغییر کند؟

عکاسی با آیفون بسیار لذت بخش و البته در سطح استفاده‌ی معمولی، بسیار آسان و سریع است. اما قرار دادن لنز دوگانه و افزایش مقادیر کیفی مانند دریچه‌ی نوردهی چیزی است که میتواند تجربه‌ی عکاسی کاربران را به یک مرحله‌ی بالاتر ببرد. بخصوص اینکه گفته میشود قرار است به مانند دوربین‌های DSLR، زوم اپتیکال نیز به دوربین آیفون جدید اضافه شود و این‌ها مواردی هستند که میتوانند کیفیت تصاویر و لذت عکاسی را تاحد عجیبی افزایش دهند.

اما نظر شما چیست؟ آیا واقعا انقلاب در دوربین آیفون میتواند باعث شود که آیفون ۷ پرو(و یا هر نام دیگری) به یک نقطه‌ی عطف در تاریخ اپل تبدیل شود؟

منبع: phoneArena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*