اچ تی سی وان ام ۱۰ نسخه‌ای مجهز به ویندوز ۱۰ نخواهد داشت

با توجه به آنکه دو سال گذشته کمپانی اچ تی سی تصمیم گرفت تا پرچمدار آن زمان خود One M8 را علاوه بر اندروید، با یک نسخه متفاوت ویندوزی نیز عرضه کند، این ذهنیت در علاقه مندان به این کمپانی به وجود آمده است که شاید پرچمدار جدید اچ تی سی نیز دارای نسخه مجهز به ویندوز ۱۰ باشد. آخرین اطلاعات به دست آمده حاکی از آنست که شاهد عرضه چنین محصولی نخواهیم بود و اچ تی سی وان ام ۱۰ ( HTC One M10 ) تنها میزبان پلتفرم اندروید خواهد بود. در ادامه با گجت نیوز همراه باشید.

به نظر می‌رسد که کمپانی تایوانی اچ تی سی دیگرعلاقه‌ای ندارد تا لوگو مایکروسافت بر روی تلفن‌های هوشمندش نقش ببند و یا حداقل به همین زودی‌ها چنین اتفاقی بی افتد. وقتی که به دو سال قبل باز می‌گردیم، اچ تی سی نسخه‌ی ویندوزفونی تلفن One M8 را عرضه کرد. این قضیه امیدواری را برای علاقه مندان به پلتفرم ویندوز ۱۰ ایجاد کرد که احتمالاً اچ تی سی در کنار پلتفرم همیشگی اندروید، یک نسخه ویندوزفونی از پرچمدار آینده خودش را نیز به عرضه درخواهد آورد. با این حال آخرین پرچمدار این کمپانی (One M9) تنها در یک نسخه اندرویدی عرضه شد. حال اوان بلاس افشاکننده معروف دنیای فناوری که این روزها اخبار جالبی را در ارتباط با تلفن بعدی اچ تی سی منتشر می‌کند معتقد است که علاقه مندان به ویندوز ۱۰ منتظر عرضه نسخه ویندوزی HTC 10 (نام احتمالی پرچمدار بعدی اچ تی سی) نباشند. چرا که این کمپانی چنین نسخه‌ای را عرضه نخواهد کرد. بنابر این می‌توان گفت که هندست جدید اچ تی سی تنها با یک پلتفرم (اندروید) عرضه خواهد شد و این احتمال وجود دارد که تلفن‌های ویندوزی در آینده توسط این کمپانی عرضه گردند.

اما اگر شما علاقه مند هستید تا صاحب یک تلفن پرقدرت و رده بالای مجهز به ویندوز ۱۰ شوید، می‌توانید تلفن هوشمند جدید اچ پی Elite X3 که در کنگره جهانی موبایل امسال رونمایی شد را برگزینید. علاوه بر آن می توان به دو نماینده لومیا ۹۵۰ و ۹۵۰XL مایکروسافت نیز در این عرصه اشاره کرد.

منبع: gsmarena

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*