دعوتنامه تکمیل وجه برای متقاضیان اطلس G

دعوتنامه تکمیل وجه برای متقاضیان اطلس G صادر شد

سایپا دعوتنامه تکمیل وجه برای متقاضیان اطلس G را در فروردین ١۴٠٣ صادر کرد و امکان تکمیل وجه اینترنتی برای متقاضیان این خودرو فراهم است.

در جدیدترین اخبار خودرو، گروه خودروسازی سایپا نسبت به ارسال دعوتنامه تکمیل وجه برای خودرو اطلس جی با موعد تحویل اردیبهشت 1403 اقدام کرده است. در ادامه به جزئیات دعوتنامه تکمیل وجه اطلس G می‌پردازیم.

سایپا دعوتنامه تکمیل وجه برای متقاضیان اطلس G را صادر کرد

در این طرح، سایپا اطلس G در دو تیپ و با رنگ‌های مختلف عرضه شده است. مدل پایه اطلس G در رنگ‌های مشکی، سفید-قرمز، سفید-مشکی و کرم-مشکی و با قیمت 3.441.876.317 ریال عرضه شده که البته با کسر هدیه مشارکت 79.040.000 ریالی، مبلغ قابل پرداخت برای متقاضیان آن به 1.938.615.000 می‌رسد.

دعوتنامه تکمیل وجه سایپا اطلس G

نسخه ارتقا یافته اطلس جی نیز با قیمت 3.444.177.202 ریال عرضه شده که با کسر هدیه مشارکت 79.040.000 ریالی، مبلغ قابل پرداخت متقاضیان آن به 1.941.275.000 می‌رسد. این مدل در رنگ‌های نقره‌ای-مشکی و نوک مدادی متالیک عرضه می‌شود.

لازم به ذکر است که هر دو خودرو ضمن مالیات بر ارزش افزوده، شامل پرداخت عوارض نیز هستند.

آخرین شرایط فروش انواع خودرو در ایران:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

3 دیدگاه

  1. حالا وقتشه خریدارن اطلس با قیمت های نجومی بازار به آتیش بکشن و سود نکرده یکساله شون از مصرف کنندگان واقعی بگیرن 😂😂😂

  2. ثبت نام اطلس جی سفید

  3. لطفا در مورد تحویل ندادن کوییک اتومات های سایپا یکسال منتظریم برنامه تصویری درست کنید همه در بارار ازاد به فیمت روز و سال جدید فروش دارند ولی برای ثبت نام کنندگان دعوت نامه تحویل نمی دهند