شرایط فروش ایران خودرو

شرایط فروش دنا، تارا و رانا ایران خودرو بدون قرعه کشی و تحویل 90 روزه (فروردین 1403)

ایران خودرو با انتشار اطلاعیه‌ای شرایط فروش بدون قرعه کشی محصولات این شرکت شامل دنا، تارا و رانا را در فروردین 1403 اعلام کرد.

در طرح فروش فوری و پیش فروش جدید ایران خودرو، سه خودرو دنا، تارا و رانا به متقاضیان عرضه می‌شود. در طرح فروش فوری، متقاضیان ثبت نام ایران خودرو کل وجه و در طرح پیش فروش نیز نصف مبلغ را باید واریز کنند که در این صورت موعد تحویل خودروها، شهریور امسال خواهد بود. در این بخش از اخبار خودرو سایت گجت نیوز با اعلام جزئیات این طرح همراه ما باشید.

شرایط فروش بدون قرعه کشی ایران خودرو – فروردین ۱۴۰۳

شرایط فروش ایران خودرو

جزئیات این طرح به شرح ذیل است:

۱- کلیه شرایط عمومی و اختصاصی بخشنامه‌های فراخوان اولویت‌های سامانه یکپارچه فروش خودرو (متقاضیان عادی) در خصوص متقاضیان این بخشنامه لازم‌الاجرا خواهد بود.

۲- برنامه فروش‌های پیش‌فروش ارائه شده در جدول مشمول مصوبه ۴۷۳ شورای رقابت بوده و در صورت افزایش نرخ محصول در زمان تحویل، بخش معادل پیش پرداخت مشمول افزایش نرخ نمی‌شود.

زمان فعال‌سازی این بخشنامه روی سایت esale.ikco.ir بعد از ارسال پیامک از سوی ایران خودرو خواهد بود. تکمیل مراحل ثبت نام ایران خودرو بدون قرعه کشی تنها از طریق مراجعه به سایت ثبت نام ایران خودرو یعنی آدرس https://www.ikco.ir انجام می‌شود. در صورتی که متقاضیان نسبت به تکمیل وجه از طریق سایت دیگری اقدام کنند، مسئولیتی متوجه این شرکت نخواهد بود.

عرضه 7 خودرو داخلی در سامانه یکپارچه

پس از به‌روزرسانی سامانه یکپارچه، نام ۷ خودرو در این سایت بارگزاری شده است که احتمالا فروش این محصولات از هفته آینده مطابق شرایط جدید آغاز خواهد شد.

سامانه یکپارچه فروش خودرو با هدف تنظیم بازار خودرو، کوتاه کردن دست دلالان از بازار و در نهایت کاهش قیمت خودرو در بازار فعالیت می‌کند. در این طرح، خودروسازان بر اساس برنامه‌های تولید خود، اقدام به پیش فروش محصولات خود می‌کردند.

آخرین شرایط فروش انواع خودرو در ایران:

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

2 دیدگاه

  1. کم کم باید حصرت کره شمالی رو بخوریم ماشین ثبت نام کرده یکی از دوستان بعد چند ماه بهش گفتن نداریم این سه تا ماشین که بهت میگیم یکیش رو انتخاب کن وگر نه پولت رو بعد چند ماه پس بگیر کم کم میگن شما مثلا قیافت فقط به رانا میخوره یا تیبا بعدا هم انتخاب میکنن کی ماشین داشته باشه یا نداشته باشه و،، اینچنین مدیران نالایق میتازند جلودار ندارند حتی قانون مدنی انسانی بین‌الملل هم عاجز است

  2. این طرح برای کسانی که در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو ثبت نام نکرده اند نیز می باشد؟