فروش ایکس باکس وان از مرز ۲۰ میلیون دستگاه گذشت

در حال حاضر رقابت اصلی کنسول‌های خانگی میان دو کنسول سونی پلی استیشن ۴ ( Sony PlayStation 4 ) و مایکروسافت ایکس بایکس وان ( Microsoft Xbox One ) است، اما انتظار می‌رود که کنسول نینتندو NX با عرضه‌ی خود به یک رقیب جدی تبدیل گردد. البته یک رقابت سختی خواهد داشت زیرا تاکنون کنسول ایکس بایکس وان توانسته از مرز ۲۰ میلیون فروش رد شود. در ادامه با گجت نیوز همراه شوید.

این ارقام از سایت VGChartz گرفته شده و بهتر است بدانید که کنسول ایکس بایکس وان در واقع در ماه فوریه توانست از ۲۰ میلیون فروش عبور کند. هرچند این ارقام به صورت رسمی از طرف مایکروسافت تایید نشده اما اگر واقعی باشد چندان جلب توجه نمی‌کند زیرا کنسول خانگی پلی استیشن توانست در ماه نوامبر سال ۲۰۱۵ به فروش ۳۰ میلیون واحد برسد.

بنابراین باید در نظر داشت که احتمالا آمار فروش پلی استیشن ۴ باید فراتر از این رقم باشد و البته از دید دیگری که وجود دارد نیز باید گفت نینتندو با کنسول جدید خود باید منتظر سخت‌ترین رقابت اش با سونی و مایکروسافت باشد زیرا در مجموع بیش از ۵۰ میلیون کنسول از رقیبان این کمپانی فروخته شده و هنوز خبری از NX نیست.

از دیگر مطالب جالبی که در VGChartz به چشم می‌خورد اعلام بازی‌های پرفروش برای پلتفورم‌ها بود که به نظر بازی Call of Duty: Black Ops 3 در جایگاه اول ایستاده و به ترتیب بازی‌های Grand Theft Auto V در جایگاه دوم، Halo 5: Guardians در جایگاه سوم و بازی زیبای Fallout 4 در جایگاه چهارم قرار دارد.

منبع: ubergizmo

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*