وعده انتخاباتی مصطفی پورمحمدی برای پایان فیلترینگ در ایران

وعده انتخاباتی یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری؛ به فیلترینگ در ایران پایان می‌دهم

در شرایطی که بازار وعده‌های انتخاباتی داغ است، وعده انتخاباتی یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری برای پایان فیلترینگ در ایران خبرساز شده است.

در جدیدترین اخبار داخلی و در بحبوحه کارزارهای تبلیغاتی و وعده‌های انتخاباتی کاندیداهای ریاست جمهوری، مصطفی پورمحمدی از برنامه خود برای رفع فیلترینگ در ایران خبر داده و گفته تمرکز خاصی بر انتخاب وزیر ارتباطات خواهد داشت. این وعده‌ آقای پورمحمدی در شرایطی مطرح می‌شود که به‌نظر می‌رسد تصمیم‌گیری برای رفع فیلترینگ پلتفرم‌ها در ایران صرفا بر عهده قوه مجریه نباشد.

وعده انتخاباتی مصطفی پورمحمدی برای پایان فیلترینگ در ایران

مصطفی پورمحمدی به‌عنوان یکی از شش کاندیدای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ویدیو کوتاهی که از بخشی از فیلم تبلیغاتی خود در شبکه اجتماعی ایکس منتشر کرده توضیح داده که قصد دارد وزیر ارتباطاتی انتخاب کند که ضمن جمع کردن بساط فیلترشکن‌ها، امنیت کاربران را هم تامین کند. این اظهار نظر آقای پورمحمدی را بسیاری به نشانه‌ای برای پایان فیلترینگ تعبیر کرده‌اند.

در توضیح ویدیویی که توسط اکانت آقای پورمحمدی در شبکه اجتماعی ایکس منتشر شده، این متن درج شده است:

اینترنت مانند آب حیات است و فیلترینگ زندگی مردم را مختل کرده است. قرار من با شما انتخاب وزیری است که بساط بازی VPNها را جمع و امنیت کاربران را تضمین کند.

وعده انتخاباتی مصطفی پورمحمدی برای پایان فیلترینگ در ایران

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری همچنین در بخش دیگری از صحبت‌های خود می‌گوید اینترنت در حوزه اجتماعی یک موضوع جدید است و مانند آب برای زندگی است.

پورمحمدی می‌گوید رفع مسئله فیلترینگ و VPNها از آن‌جا ضرورت دارد که عوارض امنیتی فیلترشکن‌ها و هزینه‌های آن‌ها در شان ملت ایران نیست. او راه‌حل این مسئله را انتخاب یک وزیر ارتباطات مناسب می‌داند و وعده داده که در این مورد با دقت و وسواس عمل کند.

در پایان گفتنی است که پیش از آقای پورمحمدی، محمدباقر قالیباف به‌عنوان یکی دیگر از نامزدهای انتخاباتی نیز موضع خود در خصوص مسئله فضای مجازی و فیلترینگ را اعلام کرده بود.

همچنین بخوانید:
نگاهی به وعده های خودرویی نامزدهای ریاست جمهوری + ویدیو پرسش مهم رشیدی کوچی از کاندیداهای ریاست جمهوری درباره فیلترینگ اینترنت در ایران مجلس دست‌بردار نیست، طرح صیانت دوباره در دستور کار قرار گرفت از این پس گوشی هایی که در ایران به سرقت می‌روند در کشورهای همسایه هم کار نمی‌کنند

پاسخ بدهید

وارد کردن نام و ایمیل اجباری است | در سایت ثبت نام کنید یا وارد شوید و بدون وارد کردن مشخصات نظر خود را ثبت کنید *

*

4 دیدگاه

  1. (این اظهار نظر آقای پورمحمدی را بسیاری به نشانه‌ای برای پایان فیلترینگ تعبیر کرده‌اند.).یه آدم باید خیلی گاگول باشه که هنوز به چنین وعده هایی اعتماد کنه.

  2. کلااا ملی میکنه و خلاص😐😑😀😃

  3. انقدر خندیدم از کادر خارج شدم😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  4. دادا خود vpn امنیت ایجاد میکنه باز تو چی میگی بساط vpn جمع میکنی!
    vpn نباشه چجور میخوای به سایتای فیلتر بری!!